fbpx

99-letnia modelka twarzą kosmetyków dla kobiet

Helene Simon ma 99 lata i tuż po swoich urodzinach została twarzą kosmetyków dla kobiet.

Pani Simon nigdy nie myślała, żeby zostać modelką. Do tej roli namówiła ją jej wnuczka, Laney Crowell, która prowadzi firmę kosmetyczną. To ona przekonała babcię, aby ta zapozowała przed aparatem fotograficznym, nakładając makijaż Saie.

Widziałam w swoim życiu wiele pięknych modelek. Dla żadnej nie stanowiłam konkurencji – powiedziała w rozmowie z magazynem PEOPLE Helene Simon. Uważała, że nie może konkurować z innymi, pięknymi paniami i opierała się, twierdząc, że się nie nadaje do tego zajęcia. Ale wnuczka była nieugięta i w końcu przekonała babcię, zatrudniając do sesji zdjęciowej fotografa, który również robił sesję zdjęciową ulubionego koszykarza naszej bohaterki. Wysiłek podjęty przez Laney Crowell opłacił się, bo dziś obie panie są zadowolone z efektów.

Byłam zachwycona. Szczególnie podobała mi się sesja zdjęciowa. Uczestniczyła w niej moja rodzina, która dawała mi wskazówki i śmiała się. Świetnie spędziłam czas tamtego dnia. To było doskonałe doświadczenie, które dodało kolorytu mojemu życiu – powiedziała 99-letnia Helene Simon.

Helene, zapytana o sposób, który pomaga jej zachować urodę w tak zaawansowanym wieku, odparła:

Staram się za bardzo nie przejmować, zwłaszcza drobiazgami. Gdy drobne kłopoty pojawiają się w moim życiu, próbuję je zaakceptować i iść dalej.

Zgadzamy się, że to doskonały sposób, aby zachować dobre zdrowie – fizyczne i psychiczne.

A oto sesję zdjęciową z udziałem Helene Simon. Według nas wygląda wspaniale. Wiek nie musi być żadnym ograniczeniem.

View this post on Instagram

A post shared by Saie (@saiebeauty)

Opracowanie: Agata Pałach, autorka bloga Nigdy za późno, o podróżach, życiowych zmianach i języku angielskim.

Źródło: wiekplus.pl

Dodaj komentarz