fbpx

6-latka daje swoim rozwiedzionym rodzicom lekcję, jak mają zostać przyjaciółmi

2

Tiana wiele razy była światkiem kłótni między swoimi rodzicami, nie podobało jej się to, jak się traktują, i jak się do siebie zwracają.

Po powrocie z Badmintona, kiedy otworzyłam drzwi do garażu, aby wprowadzić samochód, usłyszałam głos Tiany krzyczący „zatrzymaj się mamo!”. Mój stojak na buty przewrócił się i 50 par butów znalazło się na podłodze.

Wysiadłam z samochodu, weszłam do garażu, Alfred zaczął krzyczeć, że mój stojak na buty jest „do bani”. Zaczął narzekać, bez końca, że kupuje tanie stojaki, które do niczego się nie nadają. Powiedziałam mu, aby zszedł mi z drogi, jeśli nie ma zamiaru pomóc. Byłam zdenerwowana, więc nie powiedziałam tego zbyt miłym głosem.

Tiana zaoferowała pomoc przy sprzątaniu butów. To był jeden z tych momentów, kiedy skłóceni dorośli, otrzymują niespodziewaną lekcję. Bez ostrzeżenia dziewczynka powiedziała – „Dlaczego nie próbujecie być dla siebie mili… jak przyjaciele którzy sobie pomagają, nie złośćcie się, bądźcie szczęśliwi?”

Sherry była zszokowana postawą córki, natychmiast zeszła z wojennej ścieżki. To było jasne że córka chce dać jej lekcję – wystarczającą, aby obudzić rodziców z koszmaru w którym zyli.

Następnie siadła z córką, i wysłuchała jej 3-minutowego, spontanicznego wykładu, na temat bycia miłym i szczęśliwym, mimo że jest rozwiedziona ze swoim mężem. Ten bezcenny moment został umieszczony na nagraniu.

Źródło: inquisitr.com

Dodaj komentarz