fbpx

Ośmiel się marzyć na jawie

marzenia_8

Louisa zdawała sobie sprawę, że jest w stanie marzyć, ale wszystko czego dotychczas doświadczyła to były niespełnione marzenia. Chciała wierzyć, że marzenia stają się faktem, ale nie miała niczego, na czym mogłaby się oprzeć. Dlaczego trwam przy tym, co się nie ziściło, skoro moje marzenia są tak wspaniałe? Chcę być szczęśliwa, ale nie wiem jak. Wydaje się, że zewsząd dostaję informacje, żeby podążać za swoimi marzeniami. Ale skąd mam wiedzieć, że się spełnią? Wygląda na to, że wciąż gonię za marzeniami, ale nigdy nie potrafię żadnego doścignąć.
Wszechświat próbuje ci powiedzieć, że możesz mieć cokolwiek chcesz i jeszcze więcej. Zostaw to, co się nie spełniło – odłóż na bok. Przygotuj sobie dwa pudełka: jedno podpisz „Niespełnione marzenia”, a na drugim napisz „Moje zrealizowane marzenia”. Spisz swoje marzenia na karteczkach i umieść je w odpowiednim pudełku.

marzenia_403-620x250
Czasami ludzie kurczowo trzymają się tego, co ich unieszczęśliwia, ponieważ wierzą, że muszą mieć zajęcie, że muszą być nieszczęśliwi. Nie ma lepszego zajęcia niż naprawianie, prawda? W twoim życiu nic nigdy się nie zepsuło. Wszystko było tylko sposobem wyrażenia twojej kreatywnej natury. A teraz nadszedł czas na odkrycie Boskiej natury kreatywności. Zamiast ścigać różne marzenia, skup się na razie na jednym. Wiesz jak, robiłeś to ostatniej nocy. W taki sam sposób jak śnisz w nocy, oddawaj się marzeniu na jawie. Śnij o nim, aż to marzenie samo się urzeczywistni. Tchnij w nie życie. Stanie się rzeczywistością, jeśli będziesz stosował kroki prowadzące do jego zakotwiczenia i realizacji.

Manifestowanie marzeń poprzez śnienie na jawie:
 Rozluźnij się i zamknij oczy.
 Skieruj uwagę do serca.
 Weź wdech, prowadząc go z ziemi, przez stopy, do serca.
 Wydychaj z serca, w górę do Wszechświata.
 Zrób wdech z Wszechświata z powrotem do Serca.
 Poprowadź wydech w dół, przez stopy, do ziemi.
 Spokojnie kontynuuj oddychanie w ten sposób.
 Wciąż z zamkniętymi oczami, skup się na punkcie trzeciego oka.
 Zacznij marzyć o tym, czego pragniesz.
 Kiedy to robisz, wczuwaj się w te pragnienia. Uznaj, że są prawdziwe.
 Pozwól, aby pojawiły się w tobie obrazy o większym znaczeniu.
 Nie oceniaj, nie analizuj, po prostu odczuwaj.
 Po tym jak poczułeś i zakotwiczyłeś się w marzeniu, zapisz szczegóły w dzienniku wizji.
 Znajdź czas na skupienie się na tym marzeniu w ciągu dnia. Stworzyłeś go w formie energetycznej. Daj mu czas na przejawienie się w fizyczności.
 Obserwuj siebie, aby myśli, uczucia i działania każdego dnia prowadziły cię w pozytywnym kierunku i wspierały kreację twojego marzenia.

Marzenia na jawie również pojawiają się po to, abyś mógł przekroczyć to, kim jesteś w Śnie. Nie ograniczaj się tym, co widzisz. Kieruj się uczuciami i podążaj za pojawiającymi się instynktami. Jesteś tu, aby wyśnić większe marzenie. Do jakiego marzenia dążysz? Czy myślisz, że jest zbyt wspaniałe? Za bardzo naciągane? Zbyt szalone? Czy to dla ciebie zbyt wiele?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fragment pochodzi z książki Simran Singh – Rozmowy z Wszechświatem (księgarnia www.bialywiatr.com)

BW_Rozmowy_z_Wszechswiatem_druk_cover-1_front

Dodaj komentarz