fbpx

Jak zwracać się do Wszechświata? 3 ważne zasady ‘składania zamówienia’

Koniec roku sprzyja postanowieniom noworocznym. Oprócz klasycznych sposobów na ich tworzenie, jak np. zapisywanie ich w punktach na kartce, istnieją także inne ‘szkoły’ wysyłania życzeń do Wszechświata.  Jedni się z tego śmieją, inni traktują ze śmiertelną powagą. Najważniejsze jednak to to, że  jeśli wykonasz zadanie prawidłowo, zobaczysz, że to… działa!

Zatem jak zwracać się do Wszechświata, aby nasze zamówienia zostały zrealizowane i w miarę szybko dotarły pod wskazany adres?

Pamiętaj, że wszystko dookoła to energia. Za każdym razem, gdy prosisz o cokolwiek, pewnym sensie sugerujesz, że nie masz tego, o co prosisz, i nieświadomie wysyłasz do Wszechświata pojęcie „niedoboru” i „braku”. Dlatego ważne jest, aby wyobrazić sobie, że już posiadasz tę rzecz, o którą prosisz, i podziękować za nią, nawet jeśli w fizycznym świecie jeszcze jej nie otrzymałeś. Kiedy wyrażasz wdzięczność, przyjmujesz za pewnik, że „to już się stało”, a Wszechświat odpowiada na te wibracje wedle prawa przyciągania czy też prawa przyczyny i skutku lub też prawo rezonansu. Nazwij to jak chcesz. Ważne jest, aby zaufać, i nie pozwolić umysłowi wmówić sobie, że to się nigdy nie zdarzy lub że na to nie zasługujesz ! Podstawowym błędem jest ograniczanie samego siebie i wyrażanie życzeń tylko na miarę swojej obecnej rzeczywistości. Przecież w marzeniach chodzi właśnie o to, że sięgają dużo dalej niż to, co możemy sobie sami zorganizować.

Pamiętaj – rzeczy nigdy nie są takie, jakimi się wydają: za rzeczywistością kryje się wspaniały obraz i za każdym razem, gdy dziękujesz za jakąś rzecz w głębi serca, materializujesz ją. Kiedy wizualizujesz swoją prośbę jako już zmaterializowaną i jesteś wypełniony emocją, która ci wtedy towarzyszy, Wszechświat postrzega to i aktualizuje swój program do „Nowej Wersji”.

I tak: zamiast mówić „Daj mi spokój, do którego dążę”, a powiedz: „Dziękuję za spokój, który mnie wypełnia każdego dnia ”.

Zamiast: „Daj mi pracę”, powiedz: „Dziękuję za wspaniałą pracę, która daje mi radość i daje radość innym ludziom, i która daje mi pełny przepływ bogactwa”

Nie błagaj życia, aby dało ci partnera, powiedz: „Dziękuję za tę Duszę obok mnie, która napełnia mnie radością”.

Nie błagaj, by stare poczucie winy zniknęło. Powiedz „Dziękuję, bo moje emocje harmonizują się każdego dnia”.

Podziękuj za to, że możesz cieszyć się wspaniałym zdrowiem, obfitością, miłością.

I tak dalej…

Zaufaj Wszechświatowi, że przyniesie to, co dla ciebie najlepsze. I w najlepszy dla ciebie sposób. Nie sprawdzaj, nie kontroluj, nie zastanawiaj się, w jaki sposób otrzymasz pieniądze, samochód, czy wyjazd na wakacje. To już nie twoja sprawa.

Ty wysłałeś do świata swoją intencję wzmocnioną wizualizacją, wiarą i zaufaniem, a teraz to Wszechświat zajmuje się realizacją twojego zamówienia. I to on sprawi, żebyś otrzymał upragnioną rzecz, w jak najlepszej dla siebie formie. Poczuj, że wszystko przychodzi do Ciebie w czasie i formie, jaka jest najlepsza dla Twojego rozwoju.

I na koniec: ODPUŚĆ.  Co to znaczy? Kiedy już uwierzysz i zaufasz, następnym krokiem będzie odpuszczenie. To bardzo ważny etap, w którym przestajesz kontrolować i nie zadajesz ciągłych pytań o, to kiedy ‘to’ dostaniesz i kiedy nastąpi materializacja twojego marzenia.
Jeżeli nie jesteś w stanie odpuścić, to co chcesz może przyjść z dużym opóźnieniem lub nie przyjdzie wcale.

Kończy się rok 2021. Wykorzystaj ten moment przejścia, by przyjąć prezenty, które są dla Ciebie przygotowane w następnym magicznym roku. Zawsze pamiętając, że największym prezentem jesteś Ty sam.

Szczęśliwego Wizualizowania 🙂

 

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Przeczytaj artykuł o Prawie Przyciągania TUTAJ

 

Źródło: krainalilli.pl, Facebook

Opracowanie: Agata Pałach, autorka bloga Nigdy za późno

2 thoughts on “Jak zwracać się do Wszechświata? 3 ważne zasady ‘składania zamówienia’

Dodaj komentarz