fbpx

I Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem – 23 – 24 kwietnia 2016 w Gdańsku

Celem festiwalu przybliżenie jest zarówno w teorii jak i praktyce metod do świadomej pracy z naszą fizycznością. Równolegle na dwóch salach wykładowych i trzech salach warsztatowych 30 prowadzących będzie przybliżać tematykę pracy z ciałem.

2 dni * 5 sal * 30 prowadzących * 47wykładów i warsztatów

Czym jest świadoma praca z ciałem? Świadoma praca z ciałem to różnego rodzaju praktyka, ćwiczenia, medytacje, ruch w którym świadomie wykorzystujemy nasze ciało fizyczne. Cele są różne, może być to psychoterapia poprzez ciało, ćwiczenia korygujące nasze błędne postawy ciała, pozbywanie się niekorzystnych dla nas nawyków w ruchu, a także praktyka prozdrowotna czy zabawa i przyjemność.

Tematyka festiwalu: Bioenergetyka Łagodna Bio-Energetyka Tre Polarity Technika Alexandra Analiza ruchu Labana Metoda Feldenkraisa Masaże Qi Gong Joga Gimnastyka Słowiańska Kobiet Gimnastyka Seksualna Duchowość ciała Seksualność ciała Dynamiczna medytacja Terapia tańcem i ruchem Choreoterapia Terapia czaszkowo-krzyżowa Access Consciousness Refleksologia Kinezjologia MA-URI i inne

Dodatkowo w trakcie festiwalu będzie uruchomiony sklep z ofertą książek, dvd i innych materiałów związanych ze świadomością ciała.

plakat-festiwal

Informacje i zapisy: swiadomosc-ciala.pl

Dodaj komentarz