fbpx

9-letnia dziewczynka, za pieniądze z urodzin kupiła śniadanie policjantom

9-letnia mieszkanka Detroit postanowiła uczcić swoje urodziny nie licząc na prezenty, ale rozdając je. Samya McLaughlin zapakowała torby śniadaniowe – kanapki, frytki, owoce i ciastka – które kupiła za pieniądze otrzymane na urodziny i podarowała je policjantom na służbie.

„Pomyślałam, ze powinnam nakarmić policjantów, ponieważ chciałam pokazać że ich wspieram i podziękować im za wszystko co robią. Chciałam im pokazać, że każde życie ma znaczenie.” – powiedziała Samya McLaughlin.

Jak tak młoda dziewczynka wpadła na taki pomysł? Po tym, jak wraz ze swoją babcią oglądała wiadomości na temat ostatnich wydarzeń w Dallas, powiedziała że chce zrobić coś specjalnego dla policjantów, aby podnieść ich na duchu.

„Zawsze rozmawiamy o rzeczach które dzieją się dookoła” – powiedziała mama McLaughlin. „Zawsze pytam ją, co czuje na temat aktualnych wydarzeń”

Policjanci w podziękowaniu mianowali ją „Oficerem dnia”.

„to sprawia że czuje się dumny” – powiedział ojciec McLaughlin. „ Ona ma wielkie serce i wie jak zatroszczyć się o innych, potrafi docenić to co ważne.”

Samya ma również na swoim koncie 30 zapakowanych śniadań, które podarowała wcześniej lokalnemu ośrodkowi dla bezdomnych.

Źródło: detroit.cbslocal.com

Dodaj komentarz