fbpx

Kasjerka pomogła matce autystycznej dziewczynki

Amanda Wilkins z Wielkiej Brytanii jest matką dwóch autystycznych dziewczynek. Dla niej każde rodzinne wyjście po zakupy bywa dużym wyzwaniem. Dlatego w szczególny sposób postanowiła wyróżnić kasjerkę, która pomogła jej opanować “kryzys” podczas zakupów.

Amanda Wilkins wybrała się ze swoją autystyczną córką Holly na zakupy do supermarketu w brytyjskim mieście Basingstoke. Dziewczynka w sklepie spanikowała. W uspokojeniu dziecka niespodziewanie pomogła jedna z pracownic sklepu – Lin. Wilkins na Facebooku sklepu opublikowała podziękowania dla kobiety.3

“Chciałabym ogromnie podziękować kobiecie ze zdjęcia, która pomogła mi dziś w Morrisons w Basingstoke”

“Mam dwoje niewidomych i autystycznych dzieci. Jak możecie sobie wyobrazić, zakupy nie są dla mnie proste. Przy kasie obie dziewczynki miały “załamanie”, a ta bardzo miła kobieta postanowiła mi pomóc zamiast oceniać. To nie zdarza się często! Rozproszyła moją córkę, pozwalając jej zeskanować wszystkie moje zakupy. Holly spełniła swoje marzenia, kocha bawić się w sklep”

“Małe akty dobroci robią wielką różnicę w moim życiu. Mam nadzieję że ta wiadomość dotrze doniej, aby wiedziała, jak bardzo to doceniam.” – napisała Amanda na swoim profilu.

“Lin jest jest doskonałym wzorem dla nas wszystkich, tutaj w Morrisons.  To niesamowite, jak coś tak małego może zrobić ogromną różnicę innym” – czytamy w komentarzu Sklepu.

4

Źródło: dailymail.co.uk

 

Dodaj komentarz