fbpx

Wybudziła się ze śpiączki i dowiedziała się, że urodziła syna

Sharista Giles była w piątym miesiącu ciąży, gdy po wypadku samochodowym w grudniu zapadła w śpiączkę. Lekarze początkowo powiedzieli jej rodzinie, że już nigdy się nie obudzi, ale 20-letnia kobieta kilka dni temu otworzyła oczy – donosi ABC News.

W styczniu lekarze byli zmuszeni do wywołania przedwczesnego porodu. Syn Sharisty ważył wtedy zaledwie kilogram. Rodzina nazywa go “Baby L”, gdyż wybór imienia pozostawiono nieprzytomnej matce. Dwa miesiące po tym jak dziecko przyszło na świat, Giles odzyskała świadomość i dowiedziała się, że została mamą.

– Lekarze mówili nam, że nie mogą już nic dla nas zrobić – powiedziała ciotka dziewczyny Beverly Giles z Madisonville w Tennessee. – Ona walczyła, a my nie chcieliśmy zrezygnować – powiedziała. Rodzina przeniosła więc 20-latkę do Centrum Rehabilitacji, gdzie Sharista odzyskała świadomość.

– Otworzyła oczy, mrugała do mnie i ściskała mój palec, kiedy ją o to poprosiłem – opisywali na Facebooku jej krewni, którzy prowadzą poświęcony jej profil. Rodzina pokazała dziewczynie zdjęcie dziecka. – Giles nie mogła oderwać od niego wzroku i gdy umieściliśmy zdjęcie na tablicy ogłoszeń, odwróciła szyję i głowę starając się śledzić i odnaleźć obraz – napisała na Facebooku jej rodzina.

Wciąż jest zbyt wcześnie, aby poznać dalsze rokowania co do zdrowia Sharisty, ale rodzina Giles ma nadzieję, że 20-latka wróci do pełni sił.

Źródło: ABC News   

Dodaj komentarz