fbpx

Małżeństwo oczekuje czwartej pary bliźniąt

To nowozelandzkie małżeństwo z niecierpliwością oczekuje narodzin swojego potomstwa. Już teraz wiedzą, że niedługo przywitają bliźniaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden istotny fakt, dla państwa Uhila to już czwarta para bliźniąt, która dołączy do gromadki siedmiorga pozostałych dzieci.

Emma Uhila, nie może narzekać na nudę. Jej potomstwo to 6 letni chłopiec oraz sześć dziewczynek, z których każda przyszła na świat z bliźniaczym rodzeństwem. Teraz wiadomo już, że następna ciąża Emmy, to kolejna para bliźniąt. Ona sama twierdzi, że cieszy ją tak unikatowa rodzina.

Za kilka miesięcy, kiedy pani Uhila urodzi, łącznie liczba jej pociech wzrośnie do aż dziewiątki. Dla wielu myśl o tak licznym potomstwie jest nieco przerażająca, ale dzielna mama nie zraża się ani trochę. Co ciekawe, wszystkie porody Emmy obyły się naturalnie.

Wychowanie wielu dzieci w podobnym wieku to duże wyzwanie. Emma twierdzi, że kluczem do sukcesu przy zajmowaniu się jej pociechami jest ścisła organizacja czasu i rygorystyczne pilnowanie codziennych obowiązków, takich jak mycie zębów, posiłki, kąpiele, modlitwy.

2

„Wypracowaliśmy sobie już całkiem niezły schemat działania”, z dumą opowiada na filmie mama bliźniaków. „Dzieci znają już harmonogram dnia i zanim skończą jedną czynność, wiedzą już, co robić jako następne. Jeśli coś im się pomyli, albo o czymś zapomną, od razu nam o tym mówią, szukając rady”.

Życzymy powodzenia 🙂

Źródło: sheknows.com

Dodaj komentarz