fbpx

Film promujący Podkarpacie zdobył główną nagrodę jako “Spot promujący region”

Film “Podkarpackie po naszej myśli” zdobył II nagrodę główną w kategorii “Spot promujący region”, podczas X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych FilmAt. Bardzo się cieszymy, bo Rzeszów, główne miasto regionu to siedziba główna Dobrych Wiadomości.

Podczas jubileuszowej X edycji festiwalu zaprezentowano 160 filmów z 35 krajów. Oceniało je międzynarodowe jury pod przewodnictwem Zbigniewa Żmudzkiego, producenta filmowego, prezesa Studia Filmowego Semafor, zdobywcę Oscara za film Piotruś Pan. Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych FilmAt (Film, Art & Tourism) organizowany jest na rynku międzynarodowym od 10 lat. Jest jedynym festiwalem o tym profilu w Poslce i jako jedyny w kraju należy do międzynarodowej organizacji CIFFT, która zrzesza najważniejsze w branży festiwale świata.
Spot powstał w 2014 roku, ma pokazać jak przez ostatnie lata zmienił się nasz region i zachęcić turystów oraz inwestorów do skupienia na nim swojej uwagi.

 

Dodaj komentarz