fbpx

„Gdzie jest miłość?” – teledysk licealistów z Łomży podbija internet

Nowa wersja piosenki  „Where is the love?” oraz teledysk nagrany  przez licealistów z Łomży podbija Internet. Tylko dziś zachwyt nad ich dziełem i i jego przesłaniem wyrazili Rzecznik Praw Dziecka  oraz Krystyna Janda.

Podczas gdy rząd zastanawia się, czy przyjąć do Polski sieroty z Aleppo, młodzież nie ma wątpliwości. Trzeba pomagać, wspierać się nawzajem i, najważniejsze, okazywać sobie miłość – to właśnie licealiści z Łomży chcieli przekazać nagrywając swoją wersję hitu „Where is the love” zespołu Black Eyed Peas.

Uczniowie nagrali przejmujący klip, w który wmontowali zdjęcia z wojny w Syrii.

I choć oryginalny utwór pochodzi z 2003 roku, dziś okazuje się niezwykle aktualny. Niedawno odświeżył go nawet sam zespół Black Eyed Peas, zapraszając do udziału w klipie światowe gwiazdy.

W Polsce na taki pomysł wpadł 18-letni Mariusz Hołownia, uczeń I Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Zaniepokojony tym, co dzieje się na świecie, postanowił nagrać apel o miłość. Włączył w to swoich kolegów, jak i nauczycieli ze szkoły. Jego przejmujący, wzruszający klip, nagrany tylko telefonem komórkowym, w zaledwie kilka dni obejrzało blisko 30 tys. internautów.

Teraz teledysk Hołowni udostępnił na swoim Facebooku Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak. „Brawo, Mariusz! Przywracasz wiarę w człowieka” – napisał. Teledysk doceniła też sama Krystyna Janda która również udostępniła go na swoim profilu.
Źródło: materiały prasowe, fot. youtube

Dodaj komentarz