fbpx

Samotna matka przebrała się za mężczyznę, aby wziąć ze swoim synem udział w imprezie dla ojców

 

Whitney Kittrell jest samotną matką, wychowującą dwójkę dzieci. Niedawno temu opublikowała na swoim profilu społecznościowym zdjęcie, którym podbiła serca internautów.

Kilka dni temu jedno z jej dzieci, uczęszczające do zerówki, przyniosło ulotkę z informacją o porannej imprezie organizowanej dla ojców i ich pociech. Kittrell 3 lata temu została sama, zaproponowała więc synowi, aby poszedł z dziadkiem. W odpowiedzi usłyszała, że chciałby iść z nią, gdyż jest dla niego zarówno ojcem jak i matką.

„Odkąd zostałam samotną matką, ponad 3 lata temu, przyrzekłam sobie ze zrobię wszystko, aby dać dzieciom normalne życie, takie jakie mają ich rówieśnicy, nawet jeśli miałabym wyjść poza swoją strefę komfortu.

Kiedy mój syn przyszedł z kawałkiem papieru z zaproszeniem na imprezę z udziałem ojców, zrobiło mi się smutno. W końcu powiedziałam mu, ze jeśli chce, może zaprosić swojego dziadka. Popatrzył na mnie, uśmiechnął się i odpowiedział – chcę abyś ty ze mną poszła, jesteś moją mamą i tatą.

Nie wiele myśląc, włożyłam ubrania mojego ojca, narysowałam sobie zarost na twarzy, i poszłam z moim kochanym synem na śniadanie dla ojców. Byłam trochę zawstydzona, ale nie mogłam postąpić inaczej. Kiedy synek zaczął przedstawiać mnie swoim małym przyjaciołom, słowami – to jest moja mama, jest także moim tatą, więc przeszedłem z nią – poczułam się dużo lepiej.

Staram się najlepiej jak mogę, aby czuły się kochane i niczego im nie brakowało, czasem się zastanawiam czy daję radę. Kiedy odchodziłam syn rzucił mi się na szyję i wyszeptał do ucha – mamo, dziękuję że jesteś przy mnie i tyle dla mnie robisz, kocham cię – pocałował mnie w szyję i pobiegł. Mam nadzieję że zapamięta ten dzień, bo ja na pewno nie zapomnę jego słodkich słów…”

Źródło: facebook.com/whitney.k.garcia

Dodaj komentarz