fbpx

Mężczyzna odzyskał miłość swojej dziewczyny, po tym jak zapomniała o nim przez amnezję

 

Wyobraźcie sobie sytuację, w której budzicie się kolejnego dnia i nie rozpoznajecie nikogo dookoła. Rodzina, bliscy, znajomi i przyjaciele – nawet własna twarz w lustrze wydaje się obca.

To właśnie przytrafiło się 20 letniej Jessice Sharman mieszkającej w Wielkiej Brytanii, na skutek ataków których dostała w pociągu, podczas podróży ze swoim chłopakiem. Wszystkie jej wspomnienia zostały wyczyszczone.

Lekarze zdiagnozowali u niej amnezję spowodowaną atakiem epilepsji, przypadłości która pojawiła się u niej odkąd skończyła 14 lat.

Ta wiadomość była druzgocąca dl jej rodziny i bliskich, ale partner Rich Bishop (25l), z którym spotykała się od 7 miesięcy nie poddał się, postanowił od początku, po raz kolejny zdobyć jej serce.

Jessica wyznała, ze czas który spędziła z Richem w szpitalu nie należał no najprzyjemniejszych. „Nie poznawałam go, a on zachowywał się, jakbyśmy byli zakochani”.

Bishop nie był jedyną osobą, która zabiegała o jej serce. Jej rodzice, z którymi do tej pory mieszkała, stali się dla niej obcymi ludźmi.

„Byłam osłabiona, pamiętam kobietę krzątającą się obok, nie miałam pojęcia kim jest. Ona ciągle powtarzała, że jest moją matką”.

Sharman zgodziła się aby pojechać do domu tylko dla tego, że zobaczyła zdjęcie na którym są razem.

Jej niezdolność do przypomnienia sobie swoich rodziców była strasznym przeżyciem dla rodziny.

„Mama położyła rękę na moim kolenie ale odepchnęłam ją, było to wtedy dla mnie dziwne i niekomfortowe, być dotykaną przez obcą osobę”.

Kiedy Sharman próbowała zakończyć znajomość z Bishopem, mężczyzna był zdruzgotany, ale postanowił nie poddać się tak łatwo.

„Wyglądał na bardzo zranionego, obiecywał że spróbuje mi przypomnieć, jak cudownie było nam razem”. – powiedziała Jessica, w wywiadzie dla The Sun.

Cierpliwość Bishopa z czasem zmiękczyła jej serce.

Pomógł jej odnaleźć swoją przeszłość, prowadził ją na spacery w znajome miejsca, zabierał do ulubionych restauracji.

„Nie pamiętam kiedy pierwszy raz zakochałam siew Richu, ale zdecydowanie pamiętam ten drugi raz” – powiedziała Sharman.

Lekarze twierdzą, że jest 50 procent szans na powtórzenie się ataku, Sharman może nigdy nie odzyskać swoich wspomnień. To trudna do zaakceptowania rzeczywistość, dla tak młodej osoby.

„Trudno wytłumaczyć sobie utratę 19 lat doświadczeń, w dodatku lekarze twierdzą, że one mogą nigdy nie powrócić”

Mimo wszystko, spoglądając w przyszłość, Sharman jednej rzeczy jest pewna.

„Rich sprawił, że zakochałam się w nim po raz drugi – więc wiem ze zrobi to kolejny raz, jeżeli będzie taka potrzeba”

Źródło: stuff.co.nz

Dodaj komentarz