fbpx

Ten dom zbudowano w 2 dni, kosztował niewiele ponad 30 tys. złotych

Tego rodzaju domy stają się tanią i dzięki temu dostępną alternatywą dla coraz większej liczby rodzin.

Frima Arched Cabins archedcabins.com wysyła swój produkt w paczkach zawierających wszystkie niezbędny elementy, by złożyć dom w podstawowej wersji: łuki konstrukcyjne, materiały izolacyjne typu R13, panele sufitowe i podłogowe.

Zaletą tych domów jest błyskawiczny czas powstania, bardzo niskie koszty i wyposażenie we wszystkie niezbędne wygody.

Nazwa firmy Arched Cabins (Chaty w kształcie łuku) wskazuje na charakterystyczny kształt budynków. Łukowata forma ułatwia bardzo szybki montaż. Domki są ekonomiczne, dobrze zaprojektowane i mają wiele opcji do wyboru.

Ceny wahają się od 1 000 euro do 12 000 euro. Biorąc pod uwagę, że  najdroższy model ma 84 metrów kwadratowych, może pomieścić 4 sypialnie i 2 łazienki, wcale nie wydaje się drogi.

Wnętrza domów dają się w łatwy sposób dopasować do indywidualnych potrzeb. Od producenta otrzymuje się tylko łukowatą konstrukcję, środek można w dowolny sposób zaaranżować, by uzyskać unikalną przestrzeń.

Konstrukcje te zostały pomyślane jako budynki mieszkalne, ale mniejsze modele (np. o pow. 4 metrów kwadratowych) można wykorzystać na magazyn albo domek dla zwierząt domowych. Możliwości są nieograniczone.

Źródło: facebook.com

Dodaj komentarz