fbpx

111, 222, 333 … zdarza wam się widzieć takie ciągi liczb? To nie przypadek

Czy cokolwiek w życiu pojawia się “przypadkiem”?  Czy za pojawiającymi się na drodze symbolami lub liczbami ukryte jest jakieś znaczenie?

Ludzie, którzy na co dzień kieruję się tylko intelektem uznają takie pytania za bzdurne i nie warte uwagi. Jednak ci, którzy dopuszczają możliwość, że Życie jest w istocie wielkim lustrem i warto nieraz popatrzeć uważnie na otaczającą rzeczywistość, żeby znaleźć tam cenne wskazówki na pewno poczują się zaintrygowani.

Oto co na ten temat pisze lubiana na zachodzie autorka Simran Singh:

“Moje doświadczenia z 11:11 są po prostu magiczne. 11 to liczba mistrzowska. Są nimi wszystkie liczby składające się z tych samych cyfr – 22, 33, 44, 55, 66, 77, itd. Ludzie zaczynają je spostrzegać gdy zwracają uwagę na to co wewnętrzne.

(…)

Nie ma znaczenia czy zauważasz te liczby, czy nie. Jeśli widzisz coś raz za razem, sprowadza się to do – Wszechświat stoi za tobą, troszczy się o ciebie. Wszechświat stara się przyciągnąć twoją uwagę i coś ci zakomunikować. Wiedz, że zawsze masz wsparcie. Gdy jakieś liczby pojawiają się wielokrotnie, twoje pytanie czy modlitwa zostały wysłuchane. Liczby są jedną z najłatwiejszych metod, żeby zacząć pojmować co Wszechświat do ciebie mówi.

Na początek można zacząć od podstaw numerologii. W danej liczbie dodajemy jej cyfry i robimy to dotąd, aż otrzymamy liczbę jednocyfrową. Określa ona ogólny temat bieżącego doświadczenia. Gdy w trakcie sumowania cyfr otrzymamy liczbę mistrzowską, nie redukujemy jej do jednocyfrowej. Liczby mistrzowskie mają wzmocnione cechy. Spróbuj tego ze swoim imieniem. Numerologia potrafi określić twoją osobowość, ścieżkę duszy oraz mocne i słabe strony, bazując na literach twojego imienia i nazwiska, a także wartości liczbowej odpowiadającej każdej literze. Istnieje wiele książek poświęconych numerologii, niektóre tytuły znajdziesz w części źródłowej.

Wszechświat na wiele sposobów porozumiewa się z tobą sekwencjami liczb. Twoja uwaga będzie delikatnie przyciągana w określonym kierunku, abyś spojrzał do góry, odwrócił się, rzucił okiem na zegarek, tablicę rejestracyjną, skrzynkę pocztową czy numer telefonu na bilbordzie. To będzie coś, na czym się skupisz, a nie po prostu każda liczba, na którą się natkniesz. Wszechświat będzie kontynuował ten sposób dialogu, z coraz większą częstotliwością, aż zaczniesz za tym podążać. Znaki wciąż będą się pojawiać, aż zwrócisz na nie uwagę i powiesz – No tak, to dziwne! Co oznacza ten ciąg liczb? Na przykład, możesz za każdym razem, gdy spoglądasz na zegarek,  widzieć 11:11 albo 12:12, albo kiedy przejeżdżasz obok bilbordu, twój wzrok przyciąga liczba 555, która jest częścią numeru telefonu. To mogą być inne przypadkowe liczby jak 74, 165, czy 2. Wszystkie mają szczególne znaczenie. Są książki i strony internetowe, które interpretują znaczenie konkretnych cyfr.

Ci, którzy są świadomi tego fenomenu stają się biegli w czytaniu znaczenia sekwencji  liczb. Jesteśmy matrycą i w końcu wszystko się do nich sprowadza. Wszechświat może dostarczyć ci przewodnictwa, rady  i odpowiedzi na każde pytanie jakie mu zadasz, niezależnie od tego, jak ważne czy przyziemne. Na przykład – widzisz liczbę 333, gdy myślisz o nowym przedsięwzięciu czy przeprowadzce do nowego miasta, o czymkolwiek co wypływa z twojego serca. Ta liczba potwierdza, że jesteś wspierany w swoich pragnieniach. W sprawach partnerskich, możesz zobaczyć liczbę dwa, albo parę, np. ptaków, co oznacza, że dzieje się coś pozytywnego i jest pod opieką ducha. Możesz zadać jakiekolwiek pytanie. Nie wyglądaj usilnie znaków, ani ich nie unikaj. One odnajdą cię we właściwym czasie, niezależnie od twoich wysiłków”.

 

Więcej o interpretacji znaków płynących z miejsc, ludzi, przedmiotów codziennego użytku przeczytacie w książce Simran Singh – Rozmowy z Wszechświatem

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz