fbpx

Na zdjęciach z synem wygląda jak rówieśniczka. 50-letnia matka ma patent na wieczną młodość

Liu Yelin na zdjęciach robionych z synem wygląda jak jego dziewczyna. Kobieta żyje naprawdę aktywnie i ciężko jest uwierzyć, że ma już ponad 50 lat.

Kobiet nie powinno się pytać o wiek, jednak gdyby ktoś postanowił porozmawiać z bohaterką tego tekstu i poznał jej wiek – mógłby się naprawdę zdziwić. Zdjęcia 49-letniej Liu Yelin robią w sieci furorę, na pierwszy rzut oka śmiało możnaby dać jej maksymalnie dwadzieścia kilka lat.

Chinka przyznaje, że jej młody wiek szokuje większość osób, z którymi wchodzi w dłuższą rozmowę. W wywiadzie dla Daily Mail Liu przyznała, że niemal dosłownie „napadają na nią i chcą poznać jej sekrety”.

Na niektórych zdjęciach Liu Yelin pozuje razem ze swoim 22-letnim synem. Wyglądają na nich bardziej jak zakochana para, niż jak matka i dziecko.

Jaki jest sekret wyglądu tej niemal 50-letniej kobiety? Jest ona niemal fanatyczką fitnessu. Sport uprawia od trzech dekad, codziennie pływa i chodzi na siłownie. Jej ulubioną aktywnością jest zimowe pływanie w plenerze. Liu może pochwalić się też niesamowitym wyczynem przepłynięcia przez Cieśninę Malakka.

Jej mottem jest „jeśli myślisz, że wyglądasz źle, to po prostu za mało się spociłeś” i wielu fanów zdrowego trybu życia i wysiłku z pewnością również motywuje się tym cytatem.

Źródło: good-news.center

One thought on “Na zdjęciach z synem wygląda jak rówieśniczka. 50-letnia matka ma patent na wieczną młodość

  • 19 marca 2018 at 07:33
    Permalink

    Piekna jest. To sa geny. WIele kobiet cwiczy, jest bardzo aktywnych ale nie ma takiej skory. W ogole azjatki starzeja sie duzo lepiej niz reszta swiata 🙂

    Reply

Dodaj komentarz