fbpx

Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego psa

Przemysław Saleta przygarnął pod swój dach niepełnosprawnego psa, któremu amputowano przednią łapę wraz z barkiem. „Franek lepiej trafić nie mógł” – napisali pracownicy stowarzyszenia Adopcje Buldożków.

Buldog trafił pod opiekę stowarzyszenia na początku czerwca. Został znaleziony po wypadku komunikacyjnym i był w bardzo złym stanie.

Weterynarz sugerował, że psa powinno się uśpić. Na szczęście kobieta, która go znalazła, skontaktowała się ze stowarzyszeniem Adopcje Buldożków i poprosiła o pomoc.

Niestety konieczna była amputacja przedniej łapy wraz z barkiem. Do operacji doszło dzięki wsparciu finansowemu internautów.

2 letni Buldog szybko znalazł dom, dzięki Przemysławowi Salecie, który skontaktował się ze stowarzyszeniem w sprawie adopcji.

Przemek był zdecydowany na adopcję od pierwszego dnia, bez problemu wypełnił wszystkie dokumenty, poddał się „przesłuchaniom” i wizytom. Jesteśmy w ciągłym kontakcie i naprawdę wiemy, że Franek lepiej trafić nie mógł. Dziękujemy Ci Przemku za to, że zdecydowałeś się na adopcję niepełnosprawnego psa (chociaż Franek pewnie się obrazi za takie określenie) – napisali na Facebooku pracownicy stowarzyszenia Adopcje Buldożków.

 

One thought on “Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego psa

  • 5 września 2020 at 20:27
    Permalink

    Przemek, wielki szacun. Masz wielkie serce i większe jaja niż większość polityków. Pokłon po rosyjsku- do kolan. Jesteś znany ale nie celebryta..

    Reply

Dodaj komentarz