fbpx

Tom Hanks śpiewa “Sto lat” po polsku. Po raz kolejny dziękuje za malucha

Tom Hanks nagrał kolejny filmik, w którym po polsku dziękuje za fiata 126p. W krótkim nagraniu aktor razem z polskim operatorem filmowym Januszem Kamińskim śpiewają “Sto lat” z okazji urodzin Moniki Jaskólskiej – organizatorce akcji “Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, podczas której mieszkańcy Śląska zebrali potrzebną kwotę i zakupili malucha amerykańskiemu aktorowi.

  • To dla mnie ogromne zaskoczenie. Maluch dla Toma Hanksa jest już prawie gotowy. 9 lipca, w dzień urodzin aktora, w Bielsku będzie oficjalna gala, podczas której maluch zostanie oficjalnie przekazany Tomowi – skomentowała na gorąco dla TVN24 Jaskólska. Według nieoficjalnych informacji, 9 lipca Tom Hanks pojawi się w Polsce i osobiście podziękuje za prezent.

  • Monika oszalała z tym fiatem. Wygląda na to, że będę nim wkrótce jeździł. To szalone, nie zasługuję na to – powiedział Tom Hanks, dziękując Monice Jaskólskiej i wszystkim, którzy włączyli się w realizację pomysłu podarowania aktorowi Fiata 126p. Zdobywca dwóch Oscarów namawiał jednocześnie do udziału w akcji charytatywnej wsparcia szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej.

  • Dziękuję każdej osobie, która przeznaczyła pieniądze na ten samochód i tym samym na szpital pediatryczny – powiedział Hanks. – Nie mogę w to uwierzyć. Wykonaliście kawał dobrej roboty. To, co robicie dla tego szpitala, można określić jednym słowem: fantastycznie! – mówił rozentuzjazmowany gwiazdor.

 

 

Czytaj więcej na: slask.onet.pl

Dodaj komentarz