fbpx

Polka została Mistrzynią Europy w bikini fitness

20-letnia Patrycja Słaby ma powody do radości. W kwietniu została Mistrzynią Europy w bikini fitness w hiszpańskiej Santa Susanna. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie poważna kontuzja kolana, przez którą Słaby musiała zrezygnować z treningów piłki ręcznej. Kilka lat temu studentka fizjoterapii doszła do wniosku, że postawi na dyscypliny sylwetkowe. I to był strzał w dziesiątkę!

Patrycja Słaby pochodzi z Nowego Sącza i uważa się za kobietę z charakterem, a to w sporcie poważny atut. Trzeba przyznać, że dynamicznie wkroczyła w środowisko fitness. Szybko osiągnęła poważne sukcesy i mistrzostwo po zaledwie kilku latach zaawansowanych treningów. W sezonie wiosennym na imprezach krajowych i międzynarodowych zdobyła w sumie aż cztery złote medale. Może się pochwalić nienaganną sylwetką i pełnymi kształtami.

Bikini fitness to kategoria sportów sylwetkowych dla kobiet. Sylwetki w tej dyscyplinie nie są przesadnie umięśnione, a raczej subtelne i proporcjonalne. Zawodniczki rywalizują w zawodach ubrane w dwuczęściowe stroje kąpielowe, często bogato zdobione.

 

Czytaj więcej na: fakt.pl

Foto: archiwum prywatne

Dodaj komentarz