fbpx

„Cztery prawa duchowości” których uczy się w Indiach

„Osoba, która przybywa, jest właściwą osobą.”

Oznacza to, że nikt nie wkracza w nasze życie przez przypadek, wszyscy ludzie wokół nas, wszyscy którzy wchodzą z nami w interakcje, są tu z jakiegoś powodu, aby nas uczyć i pomóc nam rozwijać się we wszystkich sytuacjach.

„To co się stało, było jedyną rzeczą, która mogła się wydarzyć.”

Absolutnie nic z tego, co wydarzyło się w naszym życiu, nie mogło potoczyć się inaczej. Dotyczy to każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Bezsensowne jest rozmyślanie „Gdybym zrobił to inaczej, co by się wtedy stało…”. To, co się wydarzyło, było jedyną rzeczą, która mogła się wydarzyć. W ten sposób uczymy się, wszystko jest lekcją dzięki której posuwamy się naprzód. Każda z sytuacji, które pojawiają się w naszym życiu, jest idealna, nawet jeśli nasz umysł i nasze ego są niechętne i nie chcą tego zaakceptować.

„Ta Chwila jest właściwym momentem.”

Wszystko zaczyna się we właściwym momencie, ani za wcześnie ani za późno . Kiedy będziemy gotowi, aby rozpocząć coś nowego w naszym życiu, wtedy to nastąpi.

„Kiedy coś się kończy, to koniec.”

Jeśli coś w naszym życiu się kończy, dzieje się tak dla naszej ewolucji. Najlepiej zostawić to i iść do przodu, wzbogaconym nowym doświadczeniem.

 

Ten tekst również pojawił się w twoim życiu nie przez przypadek, stało się tak ponieważ jesteś gotowy zrozumieć, że nawet płatki śniegu spadają w swoje właściwe miejsca…

One thought on “„Cztery prawa duchowości” których uczy się w Indiach

 • 18 sierpnia 2018 at 19:21
  Permalink

  Te wybrane w artykule prawa duchowości to nic innego niż nauka o predestynacji, krótko mówiąc – tak musiało być więc to dobrze, tak jest najlepiej, super że to, ta, ten, to i siamto.

  Jest wykład o tym jak w Indiach jest naprawdę z tą duchowością i nie wygląda to tak pięknie jak w artykule:
  „Duchowość religii chrześcijańskiej przeciwieństwem religii wschodu- Michaela Pawlik” – https://www.youtube.com/watch?v=aZEMAPuYhLY

  Reply

Dodaj komentarz