fbpx

Kazał się zasłonić młodej matce, gdy karmiła piersią. Jej reakcja zachwyciła internautów

Amerykanka Carol Lockwood pochwaliła się w sieci historią synowej swojej koleżanki, którą podczas karmienia piersią w miejscu publicznym poproszono o to, by się zakryła. Reakcję kobiety bez wahania można nazwać mistrzostwem ciętej riposty. 🙂

Debata dotycząca tego, czy kobiety powinny karmić piersią w miejscach publicznych, często wywołuje wiele emocji po obu stronach sporu. Doświadczyła tego również Melanie Dudley, świeżo upieczona mama, której pewien nieznajomy w restauracji zwrócił uwagę, że powinna się zakryć podczas karmienia. Kobieta zareagowała w sposób, który zachwycił tysiące matek i innych osób na całym świecie.

Melanie siedziała wtedy w restauracji ze swoim trzymiesięcznym synem i kilkoma znajomymi. Temperatura powietrza wynosiła 35 stopni. Wtem jej dziecko zdecydowało, że czas na posiłek.

Na zdarzenie nie zareagował nikt, oprócz pewnego mężczyzny, który siedział przy stoliku obok i widocznie nie czuł się komfortowo z tym, co robiła Melanie.

Nieznajomy podszedł do młodej matki i poprosił ją, aby się zakryła. Kobieta zgodziła się zakryć, ale nie w sposób, którego spodziewał się mężczyzna.

„Miałam chustę, którą się zakrywałam, ale było tak gorąco. Temperatura wynosiła 35 stopni, a mój synek bardzo się pocił” – powiedziała w wywiadzie dla serwisu Today. – „Pomyślałam sobie: Jestem na wakacjach, ściągam to.”

W odpowiedzi na niespodziewane żądanie kobieta przykryła sobie głowę, co sprawiło, że goście w restauracji zaczęli zanosić się śmiechem.

Znajoma Melanie zrobiła jej zdjęcie i udostępniła je na Facebooku. W rezultacie post szybko zwrócił uwagę wielu ludzi.

– Nigdy jej jeszcze nie spotkałam, ale moim zdaniem ta dziewczyna jest świetna! – zachwyca się Carol.

W komentarzach, pochodzących z najróżniejszych zakątków świata, nie brakuje podobnych opinii. Ludzie w znacznej większości zdają się być przeciwni opiniom, które traktują karmienie dziecka w miejscu publicznym jako coś niestosownego.

– Kapitalna riposta! – zachwyca się jedna z internautek. – Dałaś gościowi popalić! – dodaje druga. Podobnych komentarzy nie brakuje.

Źródło: facebook

2 thoughts on “Kazał się zasłonić młodej matce, gdy karmiła piersią. Jej reakcja zachwyciła internautów

 • 14 sierpnia 2018 at 10:59
  Permalink

  Brawo!!! Jako matka karmiąca jestem zachwycona ripostą!

  Reply
 • 9 lutego 2019 at 07:29
  Permalink

  FANTASTYCZNA KOBIETA !!!!

  Reply

Dodaj komentarz