fbpx

Muzyk uratował konia przed rzeźnią

Raper Bedoes ponownie pokazał swoje wielkie serce, dając przykład swoim fanom. Tym razem uratował konia, który miał trafić na rzeź. O wydarzeniu poinformowała Fundacja Centaurus, międzynarodowa organizacja non-profit zajmująca się dobroczynnością wobec zwierząt. Od 2006 roku fundacji udało się uratować prawie 3000 koni.

Fundacja Centaurus zbierała fundusze na wykupienie konia Billy’ego, który miał być oddany na rzeź. Kiedy właściciel konia stracił nadzieję na powodzenie akcji i zwrócił wpłacony zadatek, Bedoes wkroczył do akcji, ratując koniowi życie.

Gest, który zmienił wszystko

„Ale wiecie co? Te nasze konie to mają szczęście. Najpierw przy wpłacaniu zadatku pojawił się Borys, w środowisku muzycznym znany jako Bedoes 2115 – chyba przedstawiać nie trzeba – i zdecydował się wesprzeć konisko. Gdy zaczęło się robić przed czasem »gorąco« wielu z Was zareagowało i również ponownie Bedoes szybko odpowiedział, wpłacając tyle, ile zabrakło w ostatniej godzinie” – czytamy w poście Fundacji Centaurus.

Fundacja przetransportowała konia na Ranczo Rosochacz, gdzie czekał na niego Bedoes. Artysta przejechał setki kilometrów, aby spotkać się z uratowanym koniem. – A Billy? A Billy od dzisiaj wierzy w cuda. I zyskał imię Chopper – zdradziła organizacja.

Opublikowano również wzruszające zdjęcie Bedoesa z Chopperem.

„Dziękuję Wam, jesteście cudownymi ludźmi z pięknymi sercami!!!”, skomentował Bedoes pod postem.

Wcześniej muzyk informował, że na Ranczu Rosochacz „poczuł sens życia”. – Aha. I jebać wszystkie ubojnie koni – podsumował w swoim stylu.

View this post on Instagram

A post shared by @bedoes2115

Dodaj komentarz