fbpx

Ciekawa oferta pracy, 2 tys. zł za tygodniowe czytanie książek w górskim pensjonacie

Jeśli kochasz książki, a w szczególności kryminały i thrillery, dodatkowo lubujesz się w górskich krajobrazach, wydawnictwo W.A.B. ma dla ciebie pracę marzeń. Wyjedź w góry i zostań testerką lub testerem kryminałów. Aby ubiegać się o posadę, należy spełnić jednak kilka warunków.

Wielu miłośników książek mogłoby czytać niemal przez cały dzień, najlepiej w jakichś przyjemnych okolicznościach przyrody i jeszcze żeby ktoś im za to płacił. Oferta wydawnictwa W.A.B. powinna być dla takich osób szczególnie atrakcyjna, zwłaszcza tyczy się to tych, którzy całymi seriami pochłaniają powieści kryminalne czy thrillery. Poszukiwany bowiem jest tester lub testerka kryminałów.

Na czym będzie polegała praca marzeń? Tester lub testerka spędzi tydzień w malowniczych polskich górach, czytając książki wskazane przez wydawnictwo i dzieląc się swoimi rekomendacjami w formie elektronicznej. Osoba, która obejmie stanowisko, musi wykazać się nie tylko lekkim piórem, ale też prawdziwą pasją do literatury, ponieważ wymagana będzie lektura jednego thrillera lub kryminału dziennie.

W.A.B. pokrywa koszty pobytu w pensjonacie wraz z wyżywieniem, podróż w polskie góry oraz wypłaca honorarium w wysokości 2000 złotych netto za czytanie książek. Jest tylko jeden warunek: kandydaci i kandydatki, oprócz życiorysu, muszą dołączyć do zgłoszenia recenzję thrillera „Lissy” Luki D’Andrei, który wchodzi do sprzedaży 3 października.

Życiorys oraz autorską recenzję „Lissy” należy wysłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila wpisując „Testerka/tester thrillerów”. Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerkę lub testera kryminałów poznamy do końca listopada. Wyjazd planowany jest w czasie ferii, na przełomie stycznia i lutego.

Źródło: booklips.pl

Dodaj komentarz