fbpx

Wraca kultowy serial „Przystanek Alaska”. Rob Morrow znów jako dr Joel Fleischman

Nowe odcinki serialu „Przystanek Alaska” powstaną dla CBS. Rob Morrow nie tylko zagra głównego bohatera, ale też zajmie się produkcją. W nowych odcinkach dr Fleischman przyjedzie do Cicely na Alasce na pogrzeb przyjaciela i przy okazji spotka się także z tymi którzy wciąż żyją . W serialu pojawią się także nowi bohaterowie.
Powrót po ponad 23 latach Przypomnijmy, że „Przystanek Alaska” rozgrywał się w liczącym 839 mieszkańców fikcyjnym miasteczku Cicely na Alasce.
Głównym bohaterem jest młody lekarz z Nowego Jorku, dr Joel Fleischman (Rob Morrow), który przybywa na Alaskę, aby odpracować studia medyczne.
W obsadzie znaleźli się również Janine Turner (jako pilotka Maggie O’Connell), John Corbett (jako radiowiec i filozof Chris Stevens), Darren E. Burrows (jako aspirujący filmowiec Ed Chigliak), Elaine Miles (jako recepcjonistka dr. Fleischmana Marilyn Whirlwind), John Cullum (jako właściciel jedynej w mieście restauracji Holling Vincoeur), Cynthia Geary (jako młoda ukochana Hollinga, Shelly Tambo) oraz Barry Corbin (jako były astronauta i biznesman Maurice Minnifield).

Serial nadawany był w latach 1990-1995. Wyróżniony został nagrodą Emmy i Złotymi Globami.

Dodaj komentarz