fbpx

Polak na liście 15 najprzystojniejszych mężczyzn świata

Patryk Tomaszewski z Lublina trafił do finału najstarszego męskiego konkursu piękności Manhunt International i znalazł się w wśród 15 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Tegoroczna gala finałowa odbyła się podczas weekendu w sali balowej hotelu w Gold Coast w Australii.

Patryk Tomaszewski urodził się w 1992 r. w Kraśniku. Ma 186 cm wzrostu. Ukończył prawo kanoniczne. – Prawo kanoniczne jest mało popularne. Uznałem, że to ciekawa nisza, którą warto wykorzystać. Od kilku lat pracuję w branży marketingowej. Hobbystycznie zajmuję się modelingiem – tłumaczył w wywiadzie.

Jego największą pasją jest motoryzacja. W 2018 roku Tomaszewski wziął udział w konkursie Manhunt International. Polak zakwalifikował się do finału i znalazł się Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn świata.

Finał konkursu poprzedziło tygodniowe zgrupowanie, w trakcie którego delegaci z różnych stron świata mieli okazję między innymi zwiedzać australijskie wybrzeże, uczestniczyć w treningu bokserskim i korzystać z atrakcji miejscowego parku rozrywki. Udzielili również kilku wywiadów lokalnym stacjom telewizyjnym.

Na gali finałowej Patryk Tomaszewski zaprezentował się w lubelskim stroju ludowym, wypożyczonym od Zespołu Pieśni i Tańca im. Wandy Kaniorowej w Lublinie. Konkurs wygrał reprezentant Hiszpanii, Vicent Llorach. Poznałem tu bratnie dusze, a samo przedsięwzięcie jest naprawdę świetną sprawą. W ogóle Australia jest przepięknym miejscem. Niesamowite przeżycie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci – mówi Patryk Tomaszewski tuż po finale konkursu.

Fot. facebook.com/manhuntintl

Dodaj komentarz