fbpx

Kultowa „Szansa na sukces” powraca na antenę!

Program „Szansa na sukces” emitowany był przez TVP w latach 1993-2012. W konkursie brali udział wokaliści, którzy wykonywany piosenki znanych polskich artystów. W każdym odcinku gościem specjalnym była inna gwiazda estrady. Pierwszy odcinek, w którym gościła Maryla Rodowicz, wygrali Dominika Jarzębowska i Kamil Badzioch.

Udział w programie wylansował wykonawców, takich jak m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Weronika Korthals, Georgina Tarasiuk, Dominika Gawęda czy Margaret. W konkursie brała też udział Joanna Kulig, która za rolę w filmie „Zimna wojna” zgarnęła wiele europejskich nagród filmowych.

Żeby wziąć udział w nowej edycji programu „Szansa na sukces Opole 2019”, wystarczy wziąć udział w castingu. Przesłuchania odbędą się w czterech miastach w Polsce: w Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i Katowicach.

Eliminacje do programu „Szansa na sukces” rozpoczną się o godz. 9:00 i potrwają cały dzień, do godz. 21:00. By móc zaprezentować się przed komisją, należy przygotować dwa dowolne polskie utwory, a podkłady muzyczne zgrać na pen drive’a lub zaśpiewać a cappella.

Oto szczegółowe terminy castingów do programu „Szansa na sukces”:

  • 16 lutego – Warszawa (ul. Woronicza 17, siedziba TVP – sala projekcyjna w bloku F)
  • 17 lutego – Białystok (ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury)
  • 24 lutego – Gdańsk (ul.Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu)
  • 24 lutego – Katowice (ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury „Koszutka”)

Laureaci siedmiu odcinków programu „Szansa na sukces” wezmą udział w wielkim koncercie specjalnym w Opolu. Jedna z osób zostanie wyłoniona i weźmie udział w koncercie „Debiuty” w trakcie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Źródło: plejada.pl

Foto: screen YouTube

Dodaj komentarz