fbpx

Nie przeżyłyby, gdyby ten bezdomny nie zajrzał do śmietnika

Szczenięta które ktoś wyrzucił do śmietnika w Kalifornii nie miały by szans na przeżycie, gdyby nie pewien bezdomny. Mężczyzna zbierał butelki nadające się do recyklingu, kiedy w jednym ze śmietników znalazł szczenięta, postanowił je uratować.

Mężczyzna znalazł plastikową reklamówkę z 7 nowonarodzonymi szczeniętami. Zabrał ją ze śmietnika i zostawił w widocznym miejscu przed wejściem do sklepu. Po chwili szczenięta zauważył klient, a pracownicy wezwali policję.

Kontener na śmieci znajduje się po stronie naszego sklepu, nikt nigdy tam nie chodzi. Gdyby nie ten bezdomny mężczyzna, szczenięta nie zostałyby odnalezione – powiedział „Daily Mail” pracownik sklepu, Jazzy Espino.

Szczenięta były odwodnione i niedożywione. Miały ok. 3 dni. Gdyby nie bezdomny, który błyskawicznie je odnalazł, miałyby małe szanse na przetrwanie. W Kalifornii panowały wówczas bardzo wysokie temperatury.

Policji udało się zidentyfikować kobietę, która w okrutny sposób pozbyła się zwierząt. 54-letnia Deborah Sue Culwell została zatrzymana. W jej domu znaleziono 38 psów, które były trzymane w fatalnych warunkach. Kobieta jest oskarżona o okrucieństwo wobec zwierząt, grozi jej do 7 lat więzienia.

Dodaj komentarz