fbpx

Ona ma 103 lata, on 100. Właśnie wzięli ślub

Phyllis i John Cookowie powiedzieli sobie sakramentalne “tak” już po ukończeniu setnych urodzin.  On jest weteranem II wojny światowej i właśnie skończył 100 lat, ona w sierpniu obchodzić będzie 103. urodziny. Nietypowi nowożeńcy są pensjonariuszami domu seniora w Sylvanii – miasteczku w północnej części stanu Ohio.

“Nigdy nie jest za późno, by odnaleźć miłość”

O radosnej nowinie poinformował w mediach społecznościowych dom spokojnej starości, w którym mieszka małżeństwo.

“Gratulacje dla nowożeńców! John and Phyllis poznali się w naszym ośrodku. W wieku 100 i 103 lat para zdecydowała się na ślub. Nigdy nie jest za późno, by odnaleźć miłość” – czytamy w poście.

 


Pod wpisem pojawiły się dziesiątki życzeń i gratulacji dla młodej pary.

“To jest to, co sprawia, że moje serce rośnie! Gratulacje i najlepsze życzenia na długie wspólne życie”, “Niech Bóg Was błogosławi! Taka szczęśliwa historia w dzisiejszym świecie. Najlepsze życzenia dla małżeństwa”, “Nigdy nie jest za późno. Mam nadzieję, że oboje będziecie cieszyć się każdą chwilą” – pisali internauci.

Byli parą przez pół roku

Nowożeńcy podkreślają, że decyzja o sformalizowaniu ich związku nie była pochopna. Phyllis i John byli wcześniej parą przez pół roku.

“Zakochaliśmy się w sobie. Pewnie uważacie to za coś niestosownego w naszym wieku, ale tak właśnie było” – mówi Phyllis Cook, cytowana przez CNN.

“Zgadzamy się ze sobą w wielu sprawach i lubimy swoje towarzystwo” – dodaje John.

Phyllis i John wypoczywają razem w słońcu, cieszą się wspólnymi posiłkami oraz przejażdżkami na wózkach elektrycznych. Para szanuje jednak prawo do własnej przestrzeni, dlatego małżonkowie nie zdecydowali się na mieszkanie we wspólnym pokoju.

“On mieszka na piętrze, ja zostałam na parterze” – mówi Phyllis.

Nowożeńcy planują jak najwięcej czasu spędzać razem.

Dodaj komentarz