fbpx

Katarzyna Szulc oferuje 15 tys. zł nagrody za odnalezienie swojego psa

Pies Katarzyny Szulc zaginał ponad miesiąc temu. Za pomoc w odnalezieniu rudego cocker spaniela, właścicielka oferuje nagrodę wysokości 15 tys. zł.

Pochodząca z podłódzkiego Aleksandrowa 30-latka od miesiąca poszukuje swojego 6-letniego rudego spaniela. W poszukiwania pupila zaangażowało się już ponad sto osób, ale niestety, zwierzę zaginęło bez śladu. Zrozpaczona właścicielka oferuje 15 tys. zł nagrody dla znalazcy.

Pobiegły za zwierzyną

Tego dnia mąż 30-latki jak co dzień pojechał z dwoma psami na ulicę Sportową a Aleksandrowie. Zwierzęta zostały spuszczone ze smyczy na terenie niewielkiego lasku. Posłuszny Loulou zawsze trzymał się w stosunkowo bliskiej odległości od swojego właściciela, ale tym razem było inaczej.
Gdy mężczyzna otworzył drzwi do auta, psy bardzo szybko wybiegły z samochodu, pędząc za jakiś zwierzyną. Mimo nawoływań żaden z nich nie wrócił. Dopiero parę godzin później w okolicach domu teściowej pani Katarzyny Szulc znaleziono beagla. Po spanielu ślad zaginął.

Jeszcze tego samego dnia ponad dwudziestu znajomych pani Katarzyny udało się do lasu, aby szukać Loulou, niestety psa nie znaleziono. Właścicielka szybko udostępniła zdjęcia pupila w internecie, ale jak dotąd poszukiwania były bezskuteczne.

Katarzyna Szulc przyznaje, że jest bardzo zżyta ze spanielem, dlatego wyznaczyła za niego tak dużą nagrodę. Piesek miał obrożę z imieniem właścicielki i numerem jej telefonu.

Osoby posiadające informacje na temat zaginionego cocker-spaniela mogą dzwonić na numer 504 044 033 lub 534 010 382.

Dodaj komentarz