fbpx

Psy z tego schroniska mogły same wybrać sobie świąteczny prezent

Święta to specjalny czas, w którym wszyscy powinni sobie przypomnieć, czym jest dobro i miłość do innych. Poświęcamy wtedy szczególna uwagę rodzinie i przyjaciołom. Świętując radość i pokój dziękujemy za wspaniały czas spędzony razem. W ciągu tego okresu nie powinniśmy zapominać również o tych, którzy na prawdę potrzebują naszej uwagi.

Pracownicy schroniska dla psów Dogs Trust Ireland’s Rehoming Center w Dublinie zorganizowali specjalną niespodziankę dla swoich podopiecznych. Personel wraz z grupą wolontariuszy przygotował prezenty, aby dać radość zwierzakom, które zostały porzucone. Wyjątkowe w tym wszystkim jest to, że pracownicy zamiast rozdawać zabawki, pozwolili aby psy same wybrały sobie świąteczny prezent.

Personel udokumentował radość podekscytowanych czworonogów, które wprowadzone do pokoju pełnego zabawek, mogły sobie wybrać coś dla siebie.

– Nagraliśmy 35 psów wybierających zabawki, następnie spędziliśmy wiele godzin na edycji, aby pokazać najciekawsze reakcje. Kilkoro zwierzaków na przykład, bardziej od zabawek wolało przytulanie. Czworonogi wpuszczane były jeden po drugim, nie musieliśmy się więc martwić, że którymś spodoba się ten sam prezent – wyjaśnia jeden z pracowników schroniska.

Źródło: Bored Panda

Dodaj komentarz