fbpx

Imponujący trening 57-letniej pływaczki, na kuchennym blacie

Prawdziwi sportowcy nie uznają żadnych wymówek. Udowadnia to 57-letnia brytyjska pływaczka Sharron Davis, która mimo zamknięcia obiektów sportowych, nie opuszcza treningów. Wystarczyła odrobina kreatywności, aby basen zastąpić… kuchennym blatem. Nagranie przedstawiające jej „trening na sucho” cieszy się dużą popularnością w sieci.

Powagi całej sytuacji nadaje strój pływaczki, ubranej w kostium, czepek i okulary – dokładnie tak jak na basenie. Jedyną różnicą jest brak toru wypełnionego wodą, który zastąpił kuchenny blat. Oto jak wygląda trening 57-letniej Sharron Davies, która w 1980 roku zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich.

Pływaczka w swojej kuchni trenowała „pływając” motylkiem oraz kraulem, jej nogi trzymał w kostkach 13-letni syn.

Na pytanie internautów, dlaczego do swoich ćwiczeń ubrała się tak, jakby była rzeczywiście na basenie, Sharron skwitowała krótko: „Wirtualne pływanie.”

Większość obserwujących nie kryje zachwytu nad siłą mięśni Davies, które utrzymują połowę jej ciała w powietrzu.

– Niesamowite. Nie jest pewna, co podziwiam bardziej – siłę Twoich pleców, czy Twoją kuchnię – zażartowała brytyjska lekkoatletka Marilyn Okoro.

Sama Sharron Davis zachęca osoby, które obserwują jej konto w mediach społecznościowych, do uprawiania wszelkiej aktywności sportowej.

Osobiście gratulujemy wspaniałej kondycji, oraz figury :).

Dodaj komentarz