fbpx

Bracia Collins podjęli się renowacji samochodu pielęgniarki z Gliwic. Chcą w ten sposób walczyć z hejtem

Znani z programu “Ameryka Express” bracia Collins postanowili pomóc pielęgniarce, która stała się ofiarą ataku wandali. Mechanicy odnowią jej oblane farbą auto.

Bracia Collins wzięli udział w najnowszej edycji programu “Ameryka Express”, ale wszyscy fani samochodów znają ich zapewne jako gospodarzy programu “Odjazdowe Bryki Braci Collins” na antenie TVN Turbo. Grzegorz i Rafał Collins prowadzą również firmę motoryzacyjną, z której usług korzystają gwiazdy i celebryci, np. Cristiano Ronaldo, Rita Ora czy Wojtek Szczęsny. Teraz samochodowi magicy zdecydowali się podjąć renowacji auta pielęgniarki z Gliwic.

Kilka dni temu miał miejsce nieprzyjemny incydent. Jedna z pielęgniarek gliwickiego szpitala, po wyjściu rano do pracy, zastała swój samochód oblany farbą i z przebitymi oponami. Sytuację opisała w mediach społecznościowych jej córka. Dziewczyna nie ma wątpliwości, iż za ten akt wandalizmu odpowiedzialni są sąsiedzi i jest to objaw hejtu skierowany w stronę pracowników służby medycznej. Bracia Collins, którzy dowiedzieli się o tej sytuacji, zaproponowali, iż zajmą się renowacją zniszczonego samochodu:

“Zapraszamy Panią do nas na konkretną renowację powłoki lakieru. Do tego dorzucamy powłokę ceramiczną, zestaw nowych opon i kilka innych super-ulepszeń. Życzę osobie, która przebiła pielęgniarce opony, do tego obsmarowała auto farbą, aby musiała skorzystać z usług tej Pani, być może wtedy ją doceni. Całość usługi włącznie z odbiorem auta oczywiście na firmę.”

Wpis zamieszczony na Instagramie był żywo komentowany przez fanów.

Dodaj komentarz