fbpx

Kibic Śląska Wrocław wynajął dźwig, aby obejrzeć mecz Ekstraklasy

Jeden z zagorzałych kibiców Śląska Wrocław wykazał się dużym zdeterminowaniem i kreatywnością, aby obejrzeć na żywo mecz swojej drużyny z Wisłą Płock. Spotkanie odbywało się bez udziału publiczności, przez co mężczyzna nie mógł wejść na trybuny. Pod stadion przyprowadził więc dźwig, dzięki któremu z wysokości mógł oglądać rozgrywkę.

Wierny kibic zauważony został przez swój klub, który w mediach społecznościowych poprosił o pomoc w identyfikacji mężczyzny.

– Śląsk Wrocław – miłość na całe życie. Pomóżcie nam znaleźć tego fanatyka! Odezwij się do nas, jeśli to czytasz! #ToJestTwójKlub – czytamy wpis na Twitterowym profilu drużyny.

Obecność takiego fana na meczu najwyraźniej przyniosła jego klubowi szczęście. Śląsk wygrał z Wisłą 2:1. Dzięki temu zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej.

Pod wrażeniem jego “wyczynu” był m.in. Krzysztof Mączyński.

– Chcę pozdrowić i podziękować temu kibicowi. Wielki szacunek. To pokazuje, jak bardzo kibice nas wspierają. Czasem od nich obrywamy, bo nam się należy, ale dla takich ludzi jak ten fan warto było dzisiaj wybiegać to spotkanie i wygrać – powiedział po meczu zawodnik Śląska Wrocław.

 

Dodaj komentarz