fbpx

Śmiech łączy ludzi. Ta kilkumiesięczna dziewczynka jest tego przykładem

Film uśmiechniętej adoptowanej dziewczynki z zespołem Downa podbija Internet. Przekonuje, że śmiech to uniwersalny język, a do szczęścia nie trzeba zbyt wielu warunków.

Uśmiech to uniwersalny język życzliwości i szczęścia. Uśmiech ma ogromną moc – przekazuje uczucie radości, nadziei i wdzięczności oraz wywołuje w drugim człowieku pozytywne emocje.

Historia wirusowych filmików, które podbijają Internet bywa bardzo często przypadkowa. Tak samo było z tym przypadkiem. Mała dziewczynka uśmiechała się do swojej przybranej mamy, a ta uwieczniła to za pomocą kamery i wysłała do fundacji National Down Syndrome Adoption Network. Następnie fundacja umieściła to na swoich kanałach i film szybko stał się hitem w sieci. Po udostępnieniu film obejrzało ponad 21 milionów osób. Pod nim natomiast rozweseleni widzowie zostawili aż 36 tys. radosnych komentarzy! To bardzo przyzwoity wynik jak na tak młodą aktorkę.

 

Baby H., bo tak przybrani rodzice nazywają małą dziewczynkę adoptowali ją, gdy ta miała 8 miesięcy. Dziewczynka bardzo szybko podbiła serca nowej rodziny i wprowadziła do ich życia mnóstwo radości i poczucia spełnienia.

– Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy jej niezwykły uśmiech nie mogliśmy powstrzymać śmiechu – mówi mama dziewczynki.

Co ciekawe, Baby H. potrafi śmiać się na zawołanie. Wiedząc jak wiele pozytywnych emocji wywołuje w jej rodzicach, robi tak od kilku tygodni. Pewnego razu mama postanowiła w końcu to uwiecznić i podzielić się z innymi.

– Mamy nadzieję, że wszyscy widzowie zobaczą piękno tkwiące w osobach z zespołem Downa. Chociaż diagnoza może być przerażająca, w rzeczywistości dziecko będzie mogło wieść pełne i szczęśliwe życie  – przekonuje mama dziewczynki.

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: healthyfoodhouse.com

Dodaj komentarz