fbpx

Który kolor przykuwa twoją uwagę? Zdradzi to, jak będzie wyglądał twój dzień

Jaki kolor będzie miał twój dzisiejszy dzień? Ten, który najbardziej przykuł twoją uwagę, zdradzi, jak będzie wyglądała reszta dnia.

Każdego dnia budzimy się w innym nastroju. Nie jest to żadna nowość, okazuje się jednak że ma to duży związek z kolorami. Czasem wydaje się że wszystko jest w porządku, a w rzeczywistości  nie potrafimy się na niczym skupić i mamy wahania nastroju. Warto każdego dnia rano wykonać psychotest kolorów, który pomoże wskazać, jaki jest kolor twojego dnia.

Psychotest: który kolor przykuł twoją uwagę?

Wystarczy wskazać, który kolor jako pierwszy przykuł twoją uwagę.

Czerwony

Od rana rozpiera cię energia! Masz milion pomysłów na minutę i snujesz już szalone plany na popołudnie i wieczór, a może nawet na resztę tygodnia? To dobry dzień do działania. Jesteś też w iście flirciarskim nastroju, dlatego randka lub po prostu drobny flirt są wręcz wskazane.

Różowy

Jesteś dziś optymistycznie nastawiony do świata i bardzo spontaniczny. Twoja radość udzieli się każdemu dookoła, zwłaszcza, że nie raz zaskoczysz bliskich i współpracowników genialnym pomysłem. Postaraj się jednak nie dać wykorzystać, bo możesz być dziś nieco naiwny.

Pomarańczowy

Dzisiaj jesteś bardzo pracowity. Zrealizujesz wszystkie postawione sobie plany, w dodatku ambitnie podejdziesz do każdego tematu, co na pewno zostanie docenione przez innych. Nie zapomnij jednak o odpoczynku, bo już jutro możesz być wyczerpany.

Żółty

Jesteś otwarty na wszystko i wszystkich. To doskonały dzień na to, żeby wybrać się w podróż, zaplanować ją lub po prostu oddać błogiemu relaksowi. W pracy będzie ci się trudno skupić, ale możesz liczyć na pomocną dłoń innych, którzy chętnie ci pomogą, bo aż promieniejesz szczęściem.

Jasnozielony

Potrzebujesz zmian, a dziś jest idealny moment na to, żeby wcielić je w życie. To czas na zmiany, które od dawna chodzą ci po głowie, ale bałeś się je zrealizować. Dzisiaj nie musisz się bać, wręcz przeciwnie, masz w sobie sporo odwagi, żeby dokonać tego, co zamierzasz.

Ciemnozielony

Masz dość wszystkich i wszystkiego. Wstałeś lewą nogą i nic ci nie odpowiada. Postaraj się jakoś przetrwać, robią absolutne minimum i pozostały czas spędzając na relaksie. Dobrze zrobi ci przechadzka na łonie natury, dzięki czemu będziesz mógł się wyciszyć i uspokoić myśli.

Niebieski

Dzisiaj jesteś bardzo skupiony, a jednocześnie masz wytężony umysł. Dzięki temu doskonale przyjdzie ci dziś wszystko, co wymaga twojego intelektu. To dobry dzień na naukę, jakiś kurs lub projekty, które wymagają większego nakładu pracy umysłowej. Wykorzystaj go w stu procentach!

Fioletowy

Stawiasz dziś na przeczucia. Dzisiaj intuicja cię nie zawiedzie, dlatego zaufaj swojej podświadomości. Na pewno podpowiada ci dobrze. Dzisiaj warto zebrać się na odwagę i zacząć realizować długo odkładane na bok plany i marzenia.

Biały

Dzisiaj wszystko się może zdarzyć! W związku z tym, że biały jest podstawą dla każdej barwy, bądź otwarty na niespodzianki. To właśnie dziś warto nastawić się na nieprzewidywalne, a jednocześnie otworzyć na nowości.

Dodaj komentarz