fbpx

Psychotest – to, co zobaczysz w pierwszej chwili, powie jakim jesteś człowiekiem

Wszyscy uwielbiamy psychozabawy. Bo choć są formą rozrywki, to jednak bardzo często ujawniają prawdę o nas samych – pokazują właściwości ukryte głęboko w podświadomości. Poniższy psychtest zajmuje tylko chwilę. Liczy się to, co zaobaczysz jako pierwsze.

 

Spójrz na poniższy rysunek. Co zobaczyłeś? Ptaki? Motyla? A może czaszkę? Pamiętaj, że liczy się pierwsza myśl, a nie dalsze analizy.

 

Ptaki

Jeżeli w pierwszej chwili dostrzegłeś dwa ptaki, świadczy to o twojej artystycznej i wrażliwej duszy. Przykładasz dużą wagę do detali, jesteś dobrym obserwatorem potrafiącym widzieć znacznie więcej, niż inni. Lubisz analizować, a rozmowy z tobą nigdy nie są nudne. Potrafisz patrzeć na rzeczy i zjawiska z wielu ukrytych perspektyw.

 

Motyl

Cechuje cię prostoduszność i mądrość. Ludzie często proszą cię o rady, bo potrafisz widzieć poblemy z szerszej perspektywy. Jesteś sprawiedliwy i obiektywny. Przy trudnych wyborach nie kierujesz się osobistymi pobudkami, ale stawiasz na intuicję.

Rośliny
Cechuje cię racjonalność i logika. Rzadko popełniasz błędy. A jeśli już, to potrafisz się do nich przyznać z całkowitą uczciwością wobec siebie i innych. Wyciągasz z nich wnioski na przyszłość i dzięki temu szybko się rozwijasz. W trudnych sytuacjach zachowujesz trzeźwy umysł i nie ulegasz zmiennym nastrojom.

 

Czaszka

Masz naturę mediatora. Ludzie są dla ciebie ważni. Jesteś wrażliwy na ich krzywdę i cechuje cię wysoki poziom empatii oraz zrozumienia. Bliscy zawsze mogą na ciebie liczyć, a dobro innych stawiasz ponad własne. Twoją najważniejszą cechą jest dobra i ciepła komunikatywność pełna życzliwości. Potrafisz słuchać i mówisz tylko to, co innym przynosi pożytek.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: chillizet.pl

 

 

 

Dodaj komentarz