fbpx

Co zdradza poza ciała? Wynik psychotestu może zaskoczyć

Lubisz psychotesty obrazkowe? Jeśli tak, to poniższa zagadka jest właśnie dla ciebie. Kobieta z rysunku, którą wskażesz będzie wskazówką, w jaki sposób podchodzisz do życiowych wyzwań. Jesteś osobą skrytą, czy pewną siebie?

 

Spójrz na poniższy rysunek. Przedstawia on cztery kobiety – wszystkie siedzą na jednej ławce, ale ich ciała wyrażają zupełnie inne pozycje. Która z kobiet twoim zdaniem jest najbardziej pewna siebie? Wybierz jedną z nich. A teraz poznaj prawdę na swój temat.

 

Kobieta nr 1

Jeżeli wybrałeś kobietę o numerze „1”,  jesteś osobą ambitną i ryzykowaną. Życie i kryzysy to dla ciebie szansa na rozwój. Do problemów podchodzisz w sposób zadaniowy i zawsze koncentrujesz wszystkie siły na znalezieniu właściwego rozwiązania.

 

Kobieta nr 2

Problemy i duże wyzwania wymagają od ciebie namysłu i rzetelnych analiz. Długo wahasz się przed podjęciem decyzji – jesteś racjonalistą i pragmatykiem. Twardo stąpasz po ziemi, twoje życie jest przewidywalne, spokojne i poukładane. Zawsze się zastanawiasz nad konsekwencjami własnych wyborów.

Kobieta nr 3

Emocjonalność i wrażliwość to twoja druga natura. Działasz impulsywnie, a ważne decyzje podejmujesz pod wpływem gwałtownych uczuć. Jeżeli przydarza ci się kryzys albo zadanie, które przerasta twoje możliwości, uciekasz w świat fantazji.


Kobieta nr 4

Ta poza zdecydowanie wyraża śmiałość, przebojowość i pewność siebie. Jeśli wskazałeś właśnie na kobietę z numerem „4”, najprawdopodobniej cechują cię podobne właściwości. Jesteś osobą towarzyską i pełną wiary we własne zasoby. Cechuje cię upór w dążeniu do realizacji celów. Bywasz również nieugięty i nieelastyczny – co bywa problematyczne w sytuacjach konfliktowych.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: chillizet.pl

 

 

Dodaj komentarz