fbpx

Ile kluczy widzisz? Sprawdź ile widzą rekordziści

Wszyscy kochamy testy na inteligencję. I choć większość standardowych testów na IQ wykonuje się w instytutach badawczych, to są też inne, znacznie szybsze sposoby sprawdzenia poziomu ilorazu inteligencji. Prezentujemy jeden z nich.

 

Ile kluczy widzisz?

Test poniżej wymaga jedynie szybkiego oglądu. Jego wynik pokaże, czy jesteś osobą spostrzegawczą i … dokładną. Daj sobie 30 sekund. Ile kluczy zobaczyłeś? Zanotuj wynik, a poniżej sprawdź, co mówi o tobie twoja odpowiedź.

 

 

5 – 8 kluczy

Zanotowałeś tylko to, co zobaczyłeś na pierwszy rzut oka. To oznacza, że jesteś osobą mało dokładną i leniwą. Nie przepadasz za nauką i brakuje ci dociekliwości. Odkrywanie nowych rzeczy sprawia ci kłopoty. Nasza wskazówka – pomóc ci może ciekawość. Kiedy pozwolisz, aby kierowała codziennymi zadaniami, twoja spostrzegawczość i dokładność naturalnie wzrosną. Idź za tym, co naturalnie cię pociąga i ekscytuje.

 

9 – 13 kluczy

Prawdopodobnie wykonujesz swoje zadania na szybko i bez namysłu. Przez to tracisz cenne detale i nie dostrzegasz głębi za rzeczami. Jeśli poświęcisz więcej uwagi do wykonywanej pracy, szybko zauważysz pierwsze rezultaty.

 

14 – 16 kluczy

Cechuje cię staranność i rzetelność. Jeśli zdołasz poświęcić odrobinę więcej czasu na zadania oraz będziesz przy tym skoncentrowany i uważny, sukces masz w zasięgu ręki. Lubisz się uczyć, ale często zadowalasz się tym, co podstawowe. Nasza wskazówka – drąż głębiej i szukaj informacji w nietypowych miejscach.

 

17 kluczy

To prawidłowa odpowiedź! Jesteś uważny i bardzo dokładny. Cechuje cię skrupulatność, dociekliwość, a twój umysł jest bystry jak brzytwa. Lubisz się uczyć i pogłębiasz zdobyte informacje. To doskonały czas, aby rozpocząć naukę nowej umiejętności albo zapisać się na ciekawy kurs. Nie wiesz na co? Podpowiadamy – wybierz to, co trudne i wymaga wysiłku. Tylko tak zdobyta wiedza przyniesie ci zadowolenie i wewnętrzny rozwój.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: chillizet.pl

 

 

Dodaj komentarz