fbpx

Bagaż na dachu dwa razy większy niż samochód. Kierowca z fantazją

To historia bardziej z kategorii humorystycznych niż dobrych. Publikujemy ją jednak dlatego, ponieważ uważamy, że zarówno dobra jak i humoru potrzeba nam obecnie jak najwięcej.

Dzielnicowi z Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie) niezwłocznie zatrzymali kierowcę, który wiózł na dachu Fiata Seicento stertę bagaży. Pakunki były dwa razy większe niż pojazd, którym jechał mężczyzna. Funkcjonariusze do pomocy wezwali drogówkę. Okazało się, że kierującemu kilka tygodni wcześniej zatrzymano dowód rejestracyjny, a auto nie miało ubezpieczenia, ani ważnych badań technicznych.

Pojazd został zatrzymany do kontroli. Okazało się, że auto nie ma aktualnego ubezpieczenia komunikacyjnego, ani aktualnych badań technicznych. 51-letni kierowca nie miał dowodu rejestracyjnego, bo kilka tygodni wcześniej zatrzymał go patrol ruchu drogowego.

Po sprawdzeniu bagażu, który piętrzył się na dachu auta, okazało się, że zawierał styropian. Został on jednak, zdaniem funkcjonariuszy, załadowany w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

 

 

Źródło: polsatnews.pl

Foto: śląska Policja

 

Dodaj komentarz