fbpx

Horoskop chiński 2021 na Rok Bawoła. Zobacz prognozy dla swojego znaku.

Horoskop chiński 2021 – nowy rok według kalendarza księżycowego rozpoczął się 12 lutego 2021, a kończy 31 stycznia 2022. Jest to rok Bawoła, a jego żywiołem jest Metal.

Bawół oznacza siłę, pracowitość oraz ciężką pracę. Symbolizuje także lojalność, determinację, pewność siebie i dyscyplinę. Właśnie te cechy będą przynosiły najwięcej korzyści. Cokolwiek więc planujesz na przyszłość, pamiętaj, że osoby leniwe, szczwane i egoistyczne niewiele w 2021 roku mają szansę osiągnąć.

We wszystkich krótkoterminowych projektach można liczyć na stabilność i pozytywny bieg wydarzeń. Nieco gorzej sprawa może wyglądać w przypadku przedsięwzięć długoterminowych. Jako że wykraczają poza rok Bawoła, mogą ostatecznie pójść w zupełnie niespodziewanym kierunku.

Każdy, kto będzie poważnie podchodził do swoich obowiązków, ma szansę na odniesienie sukcesu w 2021 roku. Bardzo ważne jest też podejmowanie przemyślanych decyzji. Nie wolno działać pochopnie, bowiem w takim wypadku nie będzie mowy o zrealizowaniu jakichkolwiek marzeń.

Pod poniższym linkiem szczegółowe prognozy dla poszczególnych znaków w kalendarzu chińskim

Przewodnikduchowy.pl

 

Źródło: przewodnikduchowy.pl

Dodaj komentarz