fbpx

33-letnia matka dwójki dzieci zwyciężyła w konkursie Miss

Tegoroczny konkurs Miss Germany przebiegał pod hasłem – „wzmocnienie prawdziwych kobiet”. Zwyciężczynią tegorocznej edycji została 33-letnia Anja Kallenbach, matka dwójki dzieci, która prowadzi własny biznes.

Organizatorzy konkursu podkreślają, że skupia się on przede wszystkim na osobowości kandydatek. Było to powód, dla którego zrezygnowano z pokazów w stroju bikini. W rywalizacji o tytuł Miss mogły wystartować kobiety w wieku od 18 do 39 lat. W konkursie wzięło udział 15 finalistek, m.in.: ofiara molestowania seksualnego, kobieta, która była dawniej świadkiem Jehowy i kobieta ze stomią.

Impreza odbyła się bez udziału publiczności. Można ją było śledzić w serwisie YouTube.

33-letnia Anja Kallenbach, która zdobyła tytuł Miss Germany, studiowała zarządzanie. Gdy miała 27 lat, zaczęła pracować jako modelka. Miała już wtedy dzieci.

Kallenbach mieszka razem z partnerem i swoimi dwoma córkami. Wspólnie prowadzą biznes związany z rowerami. Jak zapewniała podczas konkursu, jej celem było zachęcenie innych kobiet, by robiły to, co lubią, bez względu na wiek, na to, jak wyglądają i jak inni na to zareagują.

Dodaj komentarz