fbpx

Ćwiczyła przez lata. Dziś ma 64 lata, a efekty są zdumiewające

Leslie Maxwell to 64-letnia kobieta i… zaangażowana entuzjastka fitnessu, której zdjęcia w bikini podbijają internet. Fotografie pokazują szczupłą i niezwykle wysportowaną sylwetkę oraz motywują tych, którzy uważają, że jest już za późno, by zacząć uprawiać sport.

 

Leslie Maxwell nie należy do nieśmiałych. Wręcz przeciwnie, każde zdjęcie udowadnia, że oto mamy przed sobą pewną siebie amazonkę, która czerpie z życia pełnymi garściami. Jej zdjęcia w stroju plażowym wprawiają w zachwyt. Kobieta ma ciało jak 30-latka – jędrne, umięśnione i szczupłe. To efekty regularnych ćwiczeń fizycznych – zatrzymują czas biologiczny i pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Celem Leslie jest pokazywanie kobietom, że na fitness nigdy nie jest za późno, a treningi to jedynie kwestia samozaparcia i regularności. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 60 tys. fanów i każdego dnia przybywa kolejnych. Leslie pozuje na plaży, na siłowni, a czasami w samym we własnej łazience – w samym ręczniku. Pod zdjęciami podaje koleje powody, dla których warto porzucić kanapę i zacząć się ruszać.

 

Nie możesz nikogo zmusić, by podniósł coś za ciebie. Musisz zrobić to sam! – napisała pod zdjęciem ze sztangą w dłoni, dodając, że:

Ćwiczenie fizyczne pomagają regulować wszystkie emocje – od gniewu po depresję.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: styl.pl

 

 

Dodaj komentarz