fbpx

4-letnia Evie-Leigh Austin obcieła włosy, aby oddać je na peruki dla chorych dzieci

4-latka ze względu na swoje długie blond włosy nazywana była Roszpunką. Ostatnidziewczynka stała się głównym tematem mediów społecznościowych. Evie-Leigh Austin zdecydowała się obciąć swoje piękne włosy i podarować je potrzebującym dzieciom, chorującym na nowotwory.

Dziewczynka, po tym jak jej dziadek zachorował na raka płuc, dowiedziała się od rodziców, że leczenie może powodować wypadanie włosów. Evie-Leigh żal się zrobiło małych dziewczynek, które z powodu choroby straciły wszystkie włosy. To z myślą o nich postanowiła ściąć swoje długie blond włosy i podarować je potrzebującym.

Kochający ojciec, Munish Bansal chciał uwiecznić każdy moment, dzień z życia swojej ukochanej córki. Przez 18 lat zebrał około 6.575 jej zdjęć. 16 maja Suman skończyła 18 lat. Czyż można sobie wyobrazić lepszy prezent na urodziny? Zobaczcie 18 niezwykłych fotografii i krótki film.

Rodzice dziewczynki są szczęśliwi, że mają taką mądrą i empatyczną córkę. – Jesteśmy z niej bardzo dumni, bo to był jej własny pomysł – zdradziła mama 4-latki. Cała rodzina uzbierała ponad 1100 funtów na rzecz dzieci chorych na raka.

Źródło: kobieta.onet.pl

Dodaj komentarz