4-letnia Evie-Leigh Austin obcieła włosy, aby oddać je na peruki dla chorych dzieci

1

4-letnia dziewczynka nazywana ze względu na swoje długie blond włosy Roszpunką, stała się głównym tematem mediów społecznościowych. Evie-Leigh Austin zdecydowała się obciąć swoje piękne włosy i podarować je potrzebującym dzieciom, które chorują na nowotwory.

2

Dziewczynka, po tym jak jej dziadek zachorował na raka płuc, dowiedziała się od rodziców, że leczenie może powodować wypadanie włosów. Evie-Leigh żal się zrobiło małych dziewczynek, które z powodu choroby straciły wszystkie włosy. To z myślą o nich postanowiła ściąć swoje długie blond włosy i podarować je potrzebującym.

Kochający ojciec, Munish Bansal chciał uwiecznić każdy moment, dzień z życia swojej ukochanej córki. Przez 18 lat zebrał około 6.575 jej zdjęć. 16 maja Suman skończyła 18 lat. Czyż można sobie wyobrazić lepszy prezent na urodziny? Zobaczcie 18 niezwykłych fotografii i krótki film.

Rodzice dziewczynki są szczęśliwi, że mają taką mądrą i empatyczną córkę. – Jesteśmy z niej bardzo dumni, bo to był jej własny pomysł – zdradziła mama 4-latki. Cała rodzina uzbierała ponad 1100 funtów na rzecz dzieci chorych na raka.

3

Evie-Leigh Austin po obcięciu włosów

 

Źródło: http://kobieta.onet.pl/dziecko/male-dziecko/4-letnia-evie-leigh-austin-obciela-wlosy-aby-oddac-je-na-peruki-dla-chorych-dzieci/44zlw


Dodaj komentarz