fbpx

Zapraszam do zabawy psychologicznej – wybierz symbol alchemiczny aby odkryć nieznane aspekty swojej osobowości 

Zapraszam do zabawy psychologicznej, która może odkryć nieznane aspekty twojej osobowości, uwaga! Odpowiedzi mogą Cię totalnie zaskoczyć, ta gra jest naprawdę mocna…

Wybierz symbol alchemiczny, który Ciebie przyciąga, aby zobaczyć jaką energią kieruje się Twój podświadomy umysł. Rozluźnij się, odetchnij głęboko i sprawdź, co pierwsze przyciągnęło twoją uwagę…

Alchemia to pradawna filozofia i wczesna tradycja naukowa zajmująca się głównie przekształcaniem chemikaliów, symboli i substancji o niewielkiej wartości w coś o dużej wartości, często tą substancją jest także sam człowiek i jego poziom świadomości, który ciągle się przekształca.

Podświadomy wybór symbolu alchemicznego może zasugerować pragnienia twojego ducha, które mogą nie być tak wyraźne na powierzchni.

Rozwiązanie zabawy z symbolami alchemicznymi, warto się temu przyjrzeć.

#1
Jeśli wybierzesz ten symbol, twój duch prawdopodobnie pragnie uciec od odpowiedzialności i presji życia, które dla siebie stworzyłeś. Być może bardzo ciężko pracowałeś, aby zbudować wspomniane życie, ale twoja skłonność do lwa – która symbolizuje dominację – sugeruje, że potrzebujesz zmiany uwagi.

Spróbuj wyciąć rzeczy, które najbardziej obciążają twoje życie, i zadaj sobie pytanie, co byś zmienił, gdybyś miał drugą szansę. Na początku może się to wydawać ryzykowne, ale w krótkim czasie będziesz wdzięczny sobie za włożony wysiłek.

#2
W alchemii Ręka Hamsa przypomina nam, że wolność leży w naszych rękach. Jeśli wybierzesz ten symbol, możesz poczuć się, jakby siły zewnętrzne uwięziły cię. Teraz jest dobry czas, aby naprawdę spojrzeć na swoje okoliczności i dowiedzieć się, w jaki sposób przyczyniły się do nich twoje działania i przekonania.

W twoim życiu będą rzeczy, które wymkną się spod kontroli. Ale wolność to stan umysłu. Zaakceptowanie tego postawi Cię na drodze do przywrócenia kontroli i poczucia odpowiedzialności w swoim życiu.

#3
Księżyc symbolizuje głęboko ukryte emocje. Jeśli ten symbol przykuł twoją uwagę, są w tobie uczucia, które nie pozwolą ci spać. Mogą to być uczucia gniewu lub namiętności.

Cokolwiek to jest, czas medytować i przynieść te uczucia do świadomego umysłu. Pomoże ci to dokładnie określić, co powinieneś zrobić z tymi uczuciami.

#4
W alchemii klucz jest powiązany ze ścieżką życia. Jeśli wybrałeś ten symbol, twój duch pragnie odpowiedzi. Musisz poświęcić czas, aby dowiedzieć się, dokąd zmierzasz i czego szukasz w życiu. Już nie wystarczy, aby przejechać na żywo autopilotem.

Musisz aktywnie przejąć kontrolę nad swoim życiem i dowiedzieć się, jakie ruchy Cię ekscytują i przywracają zabawę.

#5
Klepsydra oczywiście symbolizuje czas. Jeśli sobie na to pozwalasz, prawdopodobnie czujesz się uwięziony w przeszłości – być może z powodu złego doświadczenia. W ten sposób twoje życie zmieniło się w niewiele więcej niż patrzenie, jak ziarna czasu odpływają od ciebie.

Wyjdź z tej pętli, ślubując, że każdy dzień będzie najlepszy. Dowiedz się, jakie decyzje podjąłeś, co spowodowało ubolewanie z przeszłości i zdecyduj się na lepsze wybory w przyszłości.

Opracowanie – Marcin Tokarski
Źródło – www.davidwolfe.com oraz Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Dodaj komentarz