fbpx

Uratowany pitbull po czterech dniach od adopcji ratuje chłopca

Christi Smith uratowała szczeniaka rasy pitbull przed pewną śmiercią z rąk hycla. Cztery dni później pies odpłacił się, ratując życie jej synowi.

Hałaśliwego psa dzieliły godziny od bycia uśpionym, ale Christi miała wątpliwości co do przyjęcia tego niewytresowanego 9-miesięcznego mieszańca. Ostatecznie postanowiła przygarnąć psa, zmieniając mu imię na „TatorTot” i próbując nauczyć go czystości, jednocześnie szukając mu innego domu. Jej obawy rozwiały się całkowicie czwartego dnia.

Kładę syna do łóżka około 8:30 wieczorem, mówi Smith. Obudził się między 12.00 a 01:30 i poprosił o coś do picia. Zachowywał się dziwnie. Wzięłam to za oznaki zwykłego zmęczenia. Nie przejęłam się tym zbytnio.

Jednak TatorTot był zaniepokojony.

Od momentu położeniu Peytona z powrotem do łóżka nie upłynęło nawet 20 minut, kiedy TatorTot zaczął biegać tam i z powrotem od Peytona do mnie – opowiada Smith. Szczekał i zachowywał się jakby coś było nie tak. Nie rezygnował.

Wreszcie poszłam sprawdzić, co dzieje się w pokoju mojego syna. Ledwo oddychał.Na pogotowiu okazało się, że czterolatek miał bardzo niskich poziom glukozy we krwi. Podejrzewali, że może mieć cukrzycę.

Chociaż TatorTot to tylko szczeniak, być może ujawnił swój instynkt i predyspozycje do wyczuwania tego schorzenia.Tak czy owak od tego dnia stał się kolejnym członkiem rodziny.

Źródło: goodnewsnetwork.org

Dobre Wiadomości

 

 

Dodaj komentarz