fbpx

Premiera kapitalnej książki dla rodziców, opiekunów i wszystkich, którzy mają kontakt z dziećmi w różnym wieku

600 300 a20a777d76b57ba6e723378e239d1e1f

Każdy rodzic chce posiadać złoty klucz do wychowania grzecznego, utalentowanego, odnoszącego sukcesy i szczęśliwego dziecka. W zbiorowej świadomości istnieje przekonanie, że to właśnie dyscyplina jest podstawą, która pozwala osiągnąć te cele. Książka Bez Kontroli  proponuje nie publikowane nigdy dotąd spojrzenie na to dlaczego to założenie jest błędne.

 

Śmiało podważa paradygmaty kulturowe, które stały się archaiczne i nieproduktywne po to, aby zachęcić rodziców do tworzenia nowych, pozytywnych doświadczeń. Dr Shefali Tsabary ujawnia w jaki sposób dyscyplina i karanie dzieci są główną przyczyną występowania różnorakich zaburzeń przenoszonych z rodziców na dzieci na przestrzeni pokoleń

ARVE Error: Need Provider and ID to build iframe src.

 

Jeśli w tym roku masz w planie przeczytać tylko jedną książkę o wychowaniu, sięgnij po „Bez Kontroli”! Już sam tytuł mówi wszystko! Łagodne, wpływowe i skuteczne podejście do rodzicielstwa jest ożywcze i pełne inspiracji. W świecie gdzie rodzice, albo pozwalają rządzić dzieciom z opłakanymi skutkami, albo utknęli w schemacie „bo ja tak chcę” i raczej wychowują naśladowców, niż mądrych przywódców czy szczęśliwych ludzi, Dr. Shefali pokazuje jak wejść na zupełnie nową drogę. Ta książka wypełniona jest znakomitymi i łatwymi do zastosowania wskazówkami. Co więcej, została napisana przez rodzica, który równocześnie jest psychologiem i mądrym człowiekiem.

Jacqueline Green, gospodarz programu The Great Parenting

 

indeks 2

 

Zapraszamy na www.bialywiatr.com oraz www.drshefali.pl

 

Dodaj komentarz