fbpx

Zabawa psychologiczna – poznaj swoje ukryte lęki

Zapraszamy do zabawy psychologicznej, która może pomóc wskazać ukryte w podświadomości lęki. W tej zabawie przemówić ma podświadomość, dlatego liczy się to, co zauważyliśmy jako pierwsze, rozluźnij się, odetchnij głęboko, popatrz na zdjęcie i sprawdź, co wybierze Twoja podświadomość. Liczą się tylko obiekty z pierwszego planu, tło i słońce nie są elementem zabawy.
Pierwszy obiekt, który zobaczysz na tym zwariowanym zdjęciu, powie ci wszystko, co musisz wiedzieć o swoich ukrytych lękach.

Każdy się czegoś boi, a wiele osób nawet nie wie, co to jest. Większość lęków jest podświadoma i potrzeba trochę wglądu, aby dowiedzieć się, czym one są. Patrząc na to zdjęcie i wybierając pierwszą rzecz, którą zauważysz, możesz powiedzieć wszystko, co chcesz wiedzieć o tym, czego się potajemnie boisz.

Rozwiązanie zabawy psychologicznej o ukrytych w podświadomości lękach.

#1. Dziewczynka
Twoje obawy wynikają głównie z dzieciństwa. Może to być cokolwiek i przez większość czasu jest to coś łagodnego. W twoim dzieciństwie dzieje się wiele rzeczy, które wywierają na ciebie trwałe wrażenie. Te rzeczy często mogą prowadzić do niepokoju lub strachu w późniejszym życiu. Na przykład niezręczne dzieciństwo z mnóstwem krępujących chwil może być przyczyną strachu przed sytuacjami społecznymi w późniejszym życiu. Dzieci są tak podatne na otoczenie, że wiele rzeczy, przez które przechodzisz, ma później poważne konsekwencje. Wiele klasycznych fobii można powiązać z prostymi anomaliami z dzieciństwa.

#2. Motyl
Motyl jest najwyższym symbolem nowych początków i nowych możliwości. Pierwsze ujrzenie motyla oznacza, że ​​cały czas szukasz nowych możliwości. Oznacza to, że twoim największym strachem jest „strach przed utratą”. Strach przed utratą jest uzasadnioną rzeczą, przez którą przechodzi wiele osób i jest całkowicie naturalny, szczególnie w dobie technologii.

#3. Truskawka
Truskawki od dawna są uważane za symbol miłości. Nie tylko ze względu na kształt serca, ale dlatego, że legenda głosi, że jeśli pokroisz truskawkę na pół i podzielisz się nią z kimś, zakochasz się. Truskawka symbolizuje także Wenus, boginię miłości. Jeśli najpierw zauważyłeś truskawkę, prawdopodobnie boisz się miłości. Może to być przede wszystkim strach przed utratą miłości lub strach przed odnalezieniem miłości i jest to niezwykle naturalne.

#4. Pająk
Pająk jest jednym z najmniejszych obiektów na zdjęciu. Jeśli najpierw zobaczyłeś pająka, masz oko na drobne szczegóły. To oko do drobnych szczegółów, zwłaszcza pająka, oznacza, że ​​jesteś w zgodzie z instynktem przetrwania. Potajemnie boisz się niepewności. Twoje bezpieczeństwo jest Twoim priorytetem, a to czyni cię dość ostrożnym. Jednak ta ostrożna postawa wynika z lęku o dobre samopoczucie emocjonalne i fizyczne.

#5. Drzewa
Drzewa często symbolizują mądrość i wiek. Pierwsze zauważenie drzew to znak, że boisz się starzeć. Podczas gdy pomysł bycia mądrym starym drzewem może być dla niektórych kuszący, ten pomysł Cię przeraża. Boisz się starzeć tak jak drzewa na zdjęciu. Rzadko powiadamiasz ludzi o twoim wieku lub liczysz pierścienie na drzewie.

#6. Misie
Misie symbolizują przyjaźń. Fakt, że widziałeś te misie jako pierwsze, mimo że były one z boku zdjęć, oznacza, że ​​bardzo cenisz przyjaźń. Twoim największym strachem jest utrata przyjaciela. W dzieciństwie pluszaki, takie jak pluszowe misie, zapewne zapewniły ci komfort i towarzystwo. Teraz gdy jesteś dorosłym, odczuwasz komfort swoich przyjaciół i bliskich i boisz się utracić komfort, który zapewniają.

Opracowanie – Marcin Tokarski
Źródło: www.davidwolfe.com oraz Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Dodaj komentarz