fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz klucz aby odkryć nieznaną część swojej osobowości

Zapraszamy do zabawy psychologicznej – wybierz klucz, aby odkryć nieznaną część swojej osobowości – odpręż się, zrelaksuj i pamiętaj, w tej zabawie najważniejsze jest, aby przyjrzeć się wszystkim kluczom i wybrać ten, który najbardziej się nam podoba, przyciąga nas.

To, co dzieje się w podświadomości, może wiele powiedzieć o twojej osobowości. W tej psychologicznej zabawie przyjrzymy się, w jaki sposób twoja podświadoma preferencja może dać wskazówkę na temat Twojej osobowości.

Techniki projekcyjne – Psychologia wciąż fascynuje ludzi. Jednym z ciekawszych zagadnień są techniki projekcyjne wprowadzone do nauki przez Zygmunta Freuda. Według zwolenników tych teorii, po analizie danego obrazka eksperci są w stanie dużo powiedzieć o naszej osobowości…

Odpowiedzi i wyjaśnienia zabawy psychologicznej – który klucz najbardziej przyciąga?

#1
Wybrałeś prosty klucz bez żadnej ozdoby. Ta forma klucza jest zwykle najskuteczniejsza w otwieraniu drzwi. Oznacza to, że jesteś racjonalny, zdeterminowany i bardzo analityczny. Czasami jednak możesz być kruchy i podatny na ataki.

#2
Wybrałeś ten niezawodny, symetrycznie ozdobiony klucz, który spokojnie mógłby otworzyć wszystkie drzwi w magicznym zamku.
To znaczy, że jesteś charyzmatyczny, silny i innowacyjny. Łatwo dostaniesz wszystko, czego naprawdę chcesz jeśli tylko wkładasz w to pracę i umysł. Jesteś bardzo niezależny, nie lubisz być przywiązany z czymkolwiek obietnicami.

#3
Wybrałeś klucz o rzadkiej formie. Najbardziej niestandardowy klucz z możliwych. Oznacza to, że masz dużo pewności siebie i zawsze wierzysz w siebie, w przeciwnym razie, dlaczego miałbyś ryzykować to wszystko i wybrać najdziwniejszy klucz? Jego gryzące cięcia są bardzo trudne, więc nie możesz być zaskoczony, jeśli to otworzy konkretny zamek. Jesteś decydujący i zawsze pełen interesujących pomysłów. Akceptujesz wyzwania bez zastanowienia się dwa razy, zawsze pod kontrolą swojego życia i gotowy wyruszać w każdą podróż, która na Ciebie czeka.

#4
Wybrałeś klucz, który wygląda jak czterolistna koniczyna. Nie zauważyłeś tego? Oznacza to, że jesteś wesoły,
bezproblemowy i optymistyczna osoba, która zawsze wygląda na jasną stronę. Bądź ostrożny – czasami twój optymizm sprawia, że ​​jesteś impulsywny i trochę rozproszony, więc możesz się wciągnąć kłopoty, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

#5
Wybrałeś klucz z wieloma misternymi detalami dekoracji, które kojarzą się z wróżami, opowieściami fantasy. To znaczy, że jesteś kreatywnym marzycielem z bardzo oryginalną osobowością i bardzo żywą wyobraźnią. Bierzesz rzeczy czasami nazbyt osobiście, a twoja wyjątkowa osobowość nie jest przyjmowana zbyt dobrze, co czyni, że czujesz się wykluczony i źle zrozumiany.

#6
Wybrałeś klasyczny klucz. Oznacza to, że jesteś racjonalny, pełen entuzjazmu i zdrowego rozsądku. Masz świetną moc koncentracji, ale jednakowo bardzo nie lubisz wychodzić poza swoją strefę komfortu. Jesteś bardzo lojalny i zwykle oczekujesz tego samego od ludzi wokół ciebie.

Opracowanie – Marcin Tokarski
Źródło – www.davidwolfe.com oraz Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Dodaj komentarz