fbpx

Chcesz wesprzeć Dobre Wiadomości? Zostań naszym patronem!

Mamy dla Was ważne ogłoszenie.

Wielu osób pyta, czy może w jakiś sposób wesprzeć funkcjonowanie Dobrych Wiadomości.

Portal istnieje już ponad 8 lat i chcielibyśmy, żeby działał dalej. Idea, która przyświecała nam podczas jego tworzenia, jest nadal aktualna… może nawet bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze całkiem niedawno nikt w najśmielszych nawet wizjach nie spodziewał się, jak bardzo zmieni się świat. Właśnie dlatego tak ważne jest, żeby dbać i wspierać każdą inicjatywę, która łączy, a nie dzieli, oraz która dodaje nadziei, przynosi radość, podnosi na duchu i pokazuje że wciąż dzieję się dobre rzeczy, a ludzie są gotowi robić chwalebne rzeczy.

Prowadzenie portalu internetowego niesie ze sobą wiele wyzwań. Na Dobre Wiadomości poświęcamy swój czas i serce. Nigdy wcześniej nie prosiliśmy o wsparcie. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że jest ono potrzebne, żeby serwis mógł dalej funkcjonować.

Dodatkowe środki pozwoliłyby nam rozwijać ideę Dobrych Wiadomości, oferując jeszcze więcej pozytywnych rzeczy, które moglibyśmy pokazać i opowiedzieć. W przyszłości chcielibyśmy również stworzyć pozytywny kanał TV z Dobrymi Wiadomościami.

To sprawiło, że pojawiliśmy się na patronite.pl

Zakładając konto na portalu patronite: https://patronite.pl/dobre-wiadomosci możecie przeznaczyć pewną kwotę na wsparcie naszej działalności. Będzie ona automatycznie, co miesiąc, pobierana z Waszego konta i przekazywana na działania portalu. W każdej chwili możecie zrezygnować. Oczywiście jest też opcja pojedynczego wsparcia, wszystko zależy od Waszej woli i możliwości.

Jak chcemy spożytkować uzyskane środki?

Aktualnie portal przynosi niewielkie dochody, płynące głównie reklam (często irytujących, które chcielibyśmy w znacznym stopniu ograniczyć). Póki co, jest to niezbędne minimum, które przeznaczamy na honoraria dla wszystkich, którzy z nami współpracują. Są to jednak na tyle niewielkie kwoty, że tak naprawdę nie możemy rozwinąć skrzydeł, zarówno w kwestii ilości pojawiających się informacji, jak również ich formy i jakości. Dzięki Waszej pomocy, chcielibyśmy stać się prawdziwym, ogólnopolskim serwisem informacyjnym, który często uzupełnia i wymienia informacje na stronie, przygotowuje materiały wideo raz wywiady z ciekawymi ludźmi. Szczegółowy opis celów znajduje się na naszym profilu patronite: https://patronite.pl/dobre-wiadomoscici.

 

Wiemy, że wielu z Was wspiera mentalnie naszą pracę, o czym jesteśmy nieustannie informowani. Serdecznie za to dziękujemy! Wasze listy naprawdę nas poruszają i umacniają w tym, co robimy.  Jeśli jednak jakieś osoby chciałby to wsparcie uczynić bardziej konkretnym i poczuć się prawdziwymi współtwórcami portalu, zapraszamy na naszą stronę na patronite.pl

Nawet symboliczne kwoty mogą dokonać wielkich zmian i sprawić cuda!!!

 

Dodaj komentarz