fbpx

Polak otworzył samoobsługową myjnię dla psów

Pomysłodawca myjni dla czworonogów mieszka w bloku z dużym psem. Dbanie o higienę psa w takich warunkach jest niemałym wyzwaniem, stąd też pomysł stworzenia osiedlowej, „samoobsługowej myjni dla psów”. Obiekt stanął w Pruszkowie pod Warszawą.

— Pomysł na myjnię wziął się stąd, że sam mam dużego psa i wiem, jak wielkim wyzwaniem jest kąpiel w bloku — mówi Łukasz Maliszewski, pomysłodawca projektu.

Klienci, którzy odwiedzają myjnię, mogą przy okazji wesprzeć lokalne schronisko dla zwierząt.

— W Polsce takie rozwiązania nie są jeszcze znane. Mam jednak nadzieję, że pomysł spodoba się mieszkańcom — mówi Łukasz Maliszewski.

Za każde zdjęcie zrobione pupilowi podczas korzystania z myjni, Maliszewski przekaże kilogram karmy do lokalnego schroniska.

Każdy z nas, kto kiedykolwiek miał psa doskonale rozumie, jak wielkim wyzwaniem są kąpiele w małych przestrzeniach naszych mieszkań. Do tej pory alternatywą w walce z psem nad wanną były tylko wizyty u psiego fryzjera, ale te często związane są ze sporymi kosztami. Samoobsługowa myjnia dla psów Joker ma pomóc rozwiązać te problemy.

—  Myjnia jest projektem firmy zewnętrznej, ale mimo to czuję, że ryzyko jest spore. To ogromne koszta, a w Polsce takie rozwiązania nie są jeszcze znane. Mam jednak nadzieję, że pomysł spodoba się mieszkańcom — tłumaczy Maliszewski.

myjnia

Jak działa samoobsługowa myjnia dla psów?

Konstrukcja myjni eliminuje niemal wszystkie problemy, z którymi spotykają się właściciele psów przy okazji kąpieli.

—  Konstrukcja dostosowana jest do każdej rasy i wielkości psa. Dodatkowo dzięki specjalnej wannie z antypoślizgowym podłożem mamy komfort mycia naszego pupila. Wanna ustawiona jest na takiej wysokości, że kąpiel psiaka nie wywoła u nas bólu pleców. Nasz pupil nie ucieknie w trakcie kąpieli, ponieważ można go przypiąć specjalnymi szelkami — opowiada Maliszewski.

Myjnia daje również dostęp do wysokiej jakości kosmetyki dla psów. Szampony i odżywki są automatycznie dozowane z wodą. Dodatkowo możemy skorzystać ze specjalnej suszarki oraz możliwości czesania szczotką z odkurzaczem. Całość została wyposażona w pięć programów kąpieli, które wybieramy wedle zapotrzebowania, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i ich kolejność. Płatność odbywa się kartą lub gotówką. 1 minuta mycia to tylko 2 zł.

Umyj psa i wesprzyj schroniska

Pomysłodawca myjni zachęca również do udziału w specjalnej akcji. Za każde zdjęcie, które zrobicie pupilowi podczas korzystania z myjni i które zostanie opublikowane na Facebooku lub Instagramie z oznaczeniem profilu Myjnia Joker Pruszków, Maliszewski przekaże kilogram karmy do lokalnego schroniska.

—  Chcieliśmy pomóc zwierzakom w potrzebie — tłumaczy.

 

Dodaj komentarz